[popup4phone_button_inline]

43 комментария

 1. Сигиденко Максим

  Були з чоловіком в Чехії на роботі три місяці. Все добре. Були на пакуванні, робота в принципі не важка, як для роботи за кордоном (перед цим були на сезонній роботі в Польщі). Заробили непогано. Вдячні хлопцям за швидкість і надійність в оформленні документів.

  Ответить
 2. Петренко Ігор

  Скільки коштує пакет документів для роботи в Польщі?

  Ответить
 3. Литвинюк Олена

  Які є пропозиції на роботу в Чехії для сімейних пар? Дякую

  Ответить
 4. Ярослав Кондратюк

  Скажіть будь ласка, а ви шукаєте роботу тільки в Чехії та Польщі чи є можливо ще якісь інші пропозиції щодо роботи в Європі?

  Ответить
 5. Катерина Марчук

  Скільки коштує весь пакет документів для того, аби відправитись на роботу до Чехії?

  Ответить
 6. Боднар Ніна

  Щойно приїхала з роботи в Польщі (Гданськ), була чотири місяці. Все сподобалось, підзаробила так як хотіла. Дякую хлопцям за вакансію. Все зробили швидко і якісно.

  Ответить
 7. Михайло Литвинюк

  Який термін вироблення візи від воєводи та яка ціна пакету документів + пошуку роботи за кордоном?

  Ответить
 8. Лідія Мельник

  Були на роботі в Польщі, пакували цукерки. Робота непогана, плануємо через пів року, якшо буде можливість знову повернутись, так як на разі термін візи закінчився і потрібно оформляти нову робочу візу. Дякуємо за вакансію

  Ответить
 9. Марчук Лідія

  Скільки коштує робоча віза в Польщу (повний пакет документів + потрібна робота за кордоном), які є пропозиції роботи?

  Ответить
 10. Стефанчук Ігор

  Їхали разом з вами на роботу в Польщу, все сподобалось, тепер оформляємо візу від Воєводи, плануємо відправитись туди ж на цілий рік. Дякуємо за вакансію!

  Ответить
 11. Вісльовська Марія

  Скажіть будь ласка, а ви організовуєте окремо доїзд до місця роботи, при чому робота і віза вже є, залишилось тільки доїхати. Їду вперше, тому рейсовими автобусами не хочу ризикувати.

  Ответить
 12. Лихвар Станіслава

  Яка є робота для жінок(40-60р.), маємо візу, але не хочемо відправлятись на попередню роботу, нас двоє. Дякую

  Ответить
 13. Олег Мірушниченко

  Скільки коштує віза від Воєводи(повний пакет документів+робота в Польщі цікавить)

  Ответить
 14. Пелех Оля

  Який термін оформлення робочої візи в Польщу?

  Ответить
 15. Кушнір Ірина

  Ви займаєтесь підбором туристичних подорожей також?

  Ответить
 16. Ігор Пелех

  Яка ціна на пакет документів для візи від Воєводи до Польщі?

  Ответить
 17. Яринка Шевченко

  Були в Польщі на роботі, я їхала на два місяці разом з подругою. Працювали на клубніці, так як немає досвіду, то обрали саме таку роботу. Скажемо так: там важко, але платять добре, нас забезпечили житлом, але харчуванням ні. Хочемо їхати на наступні літні канікули ще, тоже десь на два місяці, але тільки вже на іншу роботу. Хлопцям дякуємо за вакансію, в принципі робота була така як обіцяли.

  Ответить
 18. Марина Теленук

  Були на роботі в Чехії, на фабриці. Все сподобалось. Зараз робимо знов візу і відправляємось до того самого роботодавця.

  Ответить
  1. мила

   а на какой фабрике вы были, в каком городе. напишите пожалуйста. спасибо за ответ.

   Ответить
   1. Марина Теленук

    фабрика Emko(Hrdly)

    Ответить
 19. Петро Бабич

  Хочемо оформити робочу польську візу, допоможіть будь ласка оформити всі документи. І скільки коштують ваші послуги? Дякую

  Ответить
 20. Інга Мельник

  Чи є якась робота на фабрику в Чехію для сімейної пари?

  Ответить
 21. Руслан Висоцький

  Які треба документи для того шоб поїти в Польщу на роботу водія?

  Ответить
 22. Маша Шевчук

  Щойно приїхали з роботи. Були в Польщі в полі. В принципі робота не погана, тільки було фізично важко. Заробили так як нам обіцяли

  Ответить
 23. Оксана Ліщинська

  Підскажіть чи можна під час безвізового режиму відправитись на роботу в Німеччину, бо візу туди відкрити взагалі нереально, пробували два рази і отримали відмову.

  Ответить
 24. Ольга Кириченко

  Скільки коштує пакет документів для робочої візи від воєводи?

  Ответить
 25. Микола Мазур

  Чи є якась робота на м’ясокомбінат?

  Ответить
 26. Олеся Русак

  Чи є пропозиції для роботи в Німеччині (в ідеалі на фабрику)?

  Ответить
 27. Мальвіна Коломієць

  Чи можна працювати за кордоном з біометричним паспортом, тільки без візи, але на легальній основі(підписання договору і т.д.)?

  Ответить
 28. Ігор Петрович

  Цікавить робота в Чехії на фабриці. Була знайома, користувалась вашими послугами, порадила мені також вас. Підкажіть, чи є можливо вакансії. Дякую

  Ответить
 29. Мазур Святослав

  Скільки коштує робоча віза в Польщу (підготовка пакету документів)?

  Ответить
 30. Ольга Петрук

  Були на роботі в Польщі, два дні тому приїхали,дякуємо за вакансію, тепер оформляємо візу по воєводі і відправляємось знов, вже на надовше. Рекомендуємо цю фірму, ми отримали все те, що й нам обіцяли.

  Ответить
 31. Ігор Мельник

  Добрий день, скажіть будь ласка, скільки коштує повний пакет документів для оформлення візи від воєводи в Польщу? І ше цікавить скільки то займає часу. Дуже дякую.

  Ответить
 32. Олег Марчук

  Були з дружиною на роботі в Польщі, їхали на склад. Пробули три місяці, так як планували. В принципі все нормально, все про що нам говорили, на нас і чекало. Тому вдячні з роботу

  Ответить
 33. Ілона Верхова

  Що правда можна працювати в Польщі без візи, просто з біометричним паспортом і легально?

  Ответить
 34. Василь Марчук

  Плануємо поїхати на роботу в Польщу, які у вас є вакансії і чи є взагалі для сімейних пар? Дякуємо.

  Ответить
 35. Олег Пелих

  Чи є якісь свіжі вакансії для водіїв? Цікавить Польща

  Ответить
 36. Олександр

  Працював в Чехії на автозаводі в місті Градек, роботою дуже задоволений. Дякую за допомогу з працевлаштування для мене з дружиною. Рекомендую

  Ответить
 37. Олександр

  Оформлялись з дружиною на вакансію завод Brose, документи завод зробив тільки чоловіку. Причина — для жінок на цьому заводі немає вакансій до вересня 2020 року. Чоловік працевлаштувався.

  Ответить
 38. Іванна Україна

  Мені зробили документи в листопаді 2019 року, хотіла їхати на завод Mubea( в агенції рекомендували цей автозавод для роботи, відгуки в інтернеті хороші ).
  Але роботи на момент отримання документів на руки на завод Mubea не було, запропонували роботу на іншому заводі Gestamp. Незнаю хто закрив ту Mubea, просили не їхати туди. Вашу агенцію рекомендую, завод Mubea ні.

  Ответить
 39. Зоряна

  На даний момент які є ваканції в Чехії по біометрії?

  Ответить
 40. Сергей Марин

  Меня зовут Сергей я приехал на роботу в Чехию по визе на работу на три месяца на кабельный завод в городе Микулов,я только две недели проходил медосмотр ,потом три дня была учеба потом задавали тесты главное вся группа сдалла а я не здал и мне ето спацильно сделали чтобы я не сдал чтобы уволить меня совет мой не устраивайтесь на кабельный завод в городе Микулов потому что там зарплата маленькая часов мало вместо 240 вмесяц 160 часов и авансы не дают карточки зарплатные делают две недели вместо трёх дней.

  Ответить
 41. Виктор Пенкин

  Всем привет!. Делюсь своим опытом поездки в Чехию город Хеб. Работа в складе Tchibo DHL. Работа нашлась через посредника Axelrate. Обговаривалось что работодатель вернёт стоимость теста ПРЦ сделанного в Украине, 40-50% затраты на проезд любым способом. (После приезда туда всех кинули и ничего не вернулось). Там в городе Плезне нас с другом встретил координатор,»очень хороший человек оказался», во многом нам там помог. !!Там!! Устроились через посредника SINERGIE полное название SINERGIE temporary help s.r.o. юр. адрес Прага в гугле найдёте.. Директор филиала Якоб Седлачек. Вобщем: оплата в час чистыми 110крон грязными 145. Работа заключается в сборке заказов со сканером и тележкой, работа по 7,5 часов пол часа обед в столовой (безплатный), кормили отдуши вкусно.
  По получению зарплаты оказалось на@бала бухгалтерия, тех на@бали мастера участков. Такие вот Чехи ушлёпки. Координатор бегал с мылом в заднице разгребал это всё дерьмо.
  В конечном итоге кого обсчитали добавили недостачи по зарплатам.
  Другой «прикол» с банком (((π3ец!!!))),
  Люди будьте готовы!: Снимайте налик чтобы купить евро или доллары а остальное на еду пусть будет на карте когда баланс равно под ноль банк в минуса загоняет. С KB bank (Komercijne Bank), лучше вообще не сотрудничайте, спросите лучше Райфайзен вроде лучше по условиям без всех подводных камней или другие банки найдите через положительные отзывы. Но будет сниматься за обслуживание счёта около 100 крон зато не будете знать проблем с минусами на балансе и ходить спрашивать #азашо?
  А Ещё!, Всем от себя рекомендую а там как хотите!. В Ютюбе куча блогов о работах и другой полезной инфы и отзывов потратьте на это время не скупитесь.
  Желаю всем удачи здоровья. Будьте ОСТОРОЖНЫ… 19.02.2021год. Украина город Харьков.

  Ответить

Оставьте свой отзыв/комментарий

Легальная работа в Польше:

На этом сайте опубликовано множество вакансий, для Украинцев которые ищут работу в Европе — все вакансии возможны только с открытой рабочей визой.Отправьте нам собственное резюме infojobsua@gmail.com или обращайтесь по телефону или виберу к менеджерам.
.

Контакты:

Украина, город Харьков, улица Академика Павлова 120, 2 этаж, офис 205.
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

Група Работа в Европе на фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/infojobsua/

Легальная работа в Чехии Харьков.