Останні Вакансії

Заробітна плата:

11 злотих / год нетто

Графік роботи:

Графік роботи: робота в дві зміни по 12 годин. Денна зміна з 6.00 ранку до 18.00 вечора. Нічна зміна з 18.00 вечора до 06.00 ранку, з понеділка по суботу, перерва (один 30 хвилин, другий 15 хвилин).

Тип договору:

Umowa zlecenia

hiringOrganization

Work Consulting Vip

title

Пакувальник

jobLocation

Stryków

datePosted

13-11-2018

Для тих, хто не хоче розлучатися з своєю коханою людиною, але все ж потрібно поїхати за кордон можна знайти непогане рішення – відправитися до Польщі удвох. Так і заробите більше, і бачитиметесь з чоловіком/дружиною щодня.

Ми пропонуємо роботу в Польщі для сімейних пар. Вибір вакансій різний, трапляються і такі, де готові влаштовувати на роботу сімейні пари.

Часто сімейні пари відправляються на одну і ту ж роботу, а буває, що просто проживають разом, працюють на одній фірмі, але виконують різну роботу.

Робота в Польщі для сімейних пар – здебільшого пакування на фабрики та сезонна робота.

Робота в Польщі – непогана можливість заробити велику суму коштів. Користуючись нею тимчасово чи на постійній основі можна отримати бажане (в залежності від того, заради чого Ви відправляєтесь на роботу за кордон).

Пошук по вакансіях:

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо