Для того, аби працювати за кордоном, необхідно виробити пакет документів, що дозволить це зробити (польська робоча віза категорії D, віза від воєводи).

Нагадаємо, що з 11 червня для українців відкрилась можливість перетинати кордони Європи, без потреби в оформленні візи. Але тільки у випадку, якщо мета поїздки – шопінг, гостьовий візит, туристична мандрівка, простіше кажучи – скасовується Шенген віза. По біометричному паспорті можна перебувати за кордоном без візи – 90 днів у півріччі.

Якщо ціль Вашої подорожі за кордон – робота, тоді варто подбати про оформлення робочої візи. Ми допомагаємо оформити пакет документів на робочу візу за кордон, ціна за документи(заповнення анкети, страховка) + вакансія = 80 доларів.

Наші менеджери з туризму допоможуть обрати бажану туристичну мандрівку, а спеціалісти по працевлаштуванню за кордоном зроблять все, аби в результаті кожен працівник залишився задоволеним від роботи.

Ми спеціалізуємось: виготовлення документів на візу, підбір вакансії, супровід до місця праці, додаткові послуги(гарячі тури 2017).

 Виготовлення візи, підбір вакансії

За нововведеннями, з 2017 року у всіх візових центрах працює автоматична система реєстрації на чергу, для подачі документів. Тобто, Ви оплачуєте послуги ППВА, у Кредо або Ідея банку і чекаєте поки Вам зателефонують оператори кол-центру та повідомлять про вже, автоматично призначену дату на подачу документів. Якщо вона Вам не підходить можете перенести, але відтермінування можливе лише один раз.

Найчастіше для роботи в Польщі відкривають Національну, піврічну візу, що дозволяє легальну працю.

Процес оформлення робочої візи в Польщу від А до Я:

-польський роботодавець оформляє запрошення терміном від 2 до 14 днів та пересилає до України (в нашому випадку на офіс);

-після цього, ми заповняємо всі необхідні документи, які потрібні для роботи в Польщі, а саме: страховка від акредитованої страхової компанії посольства, заповнення візової анкети, інформація, щодо  поїздки(дані польського роботодавця, але це для працівника, а не для подачі у візовий центр). Працюємо по всій Україні, документи відправляємо поштою, оплата за послуги при отримані пакету документів;

-опісля отримання документів, залишається зібрати речі та відправитись на роботу в Польщу (надаємо послуги пасажирських перевезень до місця праці).

Віза від Воєводи оформляється наступним чином:

-у польському воєводстві подається заява, що передбачає дозвіл на працевлаштування в Польщі українського громадянина. Опісля чого, на місцевому ринку праці шукають людину на дану посаду, якщо ніхто з місцевих жителів не знайдеться, заяву затверджують печаткою Воєводи і дають річний дозвіл на працю для іноземця(в даному випадку українця).

Термін виготовлення запрошення від Воєводи – 20 днів(320 євро), 45 днів(280 євро). По даному типу візи працюємо за 50%  передоплатою. Гарантуємо оформлення візи вчасно, у вказаний термін.

Як ми працюємо:

Підбираємо необхідно вакансію для роботи в Польщі(Чехії) →готуємо пакет документів, який потрібний для оформлення робочої візи(страхування, заповнення анкети)→ відправляємо всі документи для працівника →узгоджуємо з роботодавцем дату в’їзду та виїзду → за потреби, забезпечуємо доїзд до місця праці → цілодобова онлайн підтримка, з нами можна зв’язатись будь-коли, у випадку виникнення термінових питань.

Перелік документів, які потрібні для оформлення робочої візи:

-український та закордонний паспорти(їх копії);

-квитанція про оплату послуг візового центру;

-два кольорових фото розміром 3.5 * 4,5 см.;

-запрошення, анкета, страхування(ці документи, допомагаємо оформити за 80 доларів).

Робота за кордоном – це можливість заробляти краще і багато заробітчан користуються нею. Ми підбираємо вакансію кожному, хто планує відправитись на роботу за межі власної держави + швидко та якісно допомагаємо оформити документи для робочої візи.

Детальніше звертайтесь за номерами телефонів:

+380 99 92 06 710

+380 93 12 60 322

Viber +380 96 95 99 860

Бажаємо Вам вдало підібрати роботу за кордоном та отримувати достойний заробіток!

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322місто Харків, вулиця Академіка Павлова 120, 2 поверх , офіс 205.
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо