Згідно з останніми даними, 70% українців, які поїхали на роботу до Польщі працюють різноробами. Здебільшого вони обрають працю у: виробничих цехах, на будівництві, у промисловій діяльності т.д. та виконують роботу опісля короткого навчання.

Рівень доходу таких працівників = 800-2000 злотих на місяць.

Українці, що відправляються до Польщі на кваліфіковану працю заробляють значно більше. Але кваліфікованих працівників-українців в Польщі тільки 5%. Експерти польського ринку праці говорять, що фахівців з України стає дедалі більше.

Робота в Польщі – те, що обирають українські заробітчани найчастіше. При чому відправляються на роботу, яка не потребує досвіду та кваліфікації. Але є вакансії, що потребують відповідних знань та практики.

Пропозиції від польських роботодавців досить різні: робота для жінок, чоловіків, сімейних пар, робота з досвідом, без досвіду.

Нагадаємо, що з 01.01.2018 прийнято нововведення щодо оформлення документів на сезонну роботу в Польщі. Детальніше дивіться: Робота в Польщі: нововведення на користь працівників

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо