Мала зарплата в Україні? – Велика зарплата за кордоном!

«Українці всюди». І це факт. Наші заробітчани обирають роботу в різних куточках світу. Основна причина таких поїздок – це можливість отримувати значно більшу зарплату ніж в рідній країні на такій же самій роботі.

Найчастіше жителі Закарпаття, обирають для заробітку – Чехію, Польщу, Угорщину та Словаччину.

ЧОЛОВІКИ НА АВТОМОБІЛЬНУ ФАБРИКУВ місто Рибнік потрібні чоловіки на автомобільну фабрику. Праця полягатиме у виготовлен…

Опубліковано Сергієм Закордоном 15 лютого 2018 р.

Найпростіше отримати роботу звичайно в Польщі. Адже оформлення документів, для офіційного працевлаштування в польського роботодавця, не потребує великих зусиль. Все просто: збираєте необхідні документи (запрошення на роботу або від роботодавця, або від Воєводи, копія паспорта, заповнена анкета), подаєте їх у візовий центр і чекаєте на робочу візу. Після чого спокійно відправляєтесь на роботу в Польщу.

Для роботи в Словаччині, потрібно отримати в Міністерстві освіти апостиль свого диплому про освіту, його переклад, нотаріально завірений та довідку про несудимість.

Нагадаємо, робота в Угорщині та Польщі можлива по біометричному паспорті, але для того, аби працювати більше як 90 днів, необхідно оформляти робочу візу.

Мінімальна зарплата в Європі: різноробочі в Чехії мають від 800-900$ в місяць, в Польщі – 700$, така сама як і в Польщі, зарплата в Угорщині та Словаччині.

Є можливість відправитись на роботу, яка вимагає кваліфікацію. Спеціалісти отримують значно більше. Але відповідно від них більші вимоги (досвід роботи, знання мови).

Останнім часом, популярності набирає робота в ОАЕ, зокрема в туристичній сфері. Але для того, аби претендувати на дані вакансії, потрібно знати англійську на високому рівні як мінімум.

Робота в Європі легально: Польща, Чехія, Німеччина, Данія та інші країни. Вакансії 2018 дивіться тут.

Або телефонуйте за номерами наших експертів з пошуку роботи (консультація безкоштовна) та дізнавайтесь про вакансії, умови роботи та нюанси легального працевлаштування.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо