Робота в Чехії – те, що все частіше обирає українець для роботи за кордоном.

За останні 19 років, в Чехії менше за увесь час людей, які не мають роботи. До кінця червня, на біржі праці знаходилось дещо більше як  290 000 чоловік, а це значно менша кількість безробітніх, в порівнянні з минулим роком. Рівень безробіття в Чехії зменшився на 4%.

Директор біржі праці в Чехії, Катерина Саділкова, повідомляє, що в країні зараз находять роботу навіть ті, хто вже давно в пошуках і ніяк не міг знайти свої місце праці.

Вакансій в Чехії вистачає, роботодавці шукають більше як 183 000 працівників. Спостерігається дефіцит кваліфікованих та некваліфікованих спеціалістів.

Тому роботодавці пропонують роботу не тільки місцевим жителям, але й іноземцям. Адже нішу потрібно заповнити кадрами.

Дуже низький рівень безробіття, з якого випливає дефіцит працівників представляє собою проблему для великої кількості підприємств. Найбільше працівників шукають: сектор сільського господарства, промисловість, великий дефіцит водіїв.

Робота в Чехії – це оголошення, яке часто бачать українці в Інтернет мережі,  на рекламних банерах. Це означає, що чеські роботодавці не проти бачити в себе на підприємстві працівника з України і готові платити чималі кошти.

Робота в Чехії 2017: свіжі вакансії (робота  легально)

На одне вільне місце в Чехії припадає 1,6 кандидата. Найвища конкуренція спостерігається в районі Карвіна – 10,1.

За один місяць (дані вказані за червень 2017), в Чехії на біржі праці було зареєстровано 36 300 чоловік, а знялось з біржі 47 300.

Нову роботу в Чехії отримали 28 460 чоловік. На разі, в Чехії не має жодного регіону, де б рівень безробіття перевищував 10%.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо