Набридло працювати? Хочеться зробити перерву у роботі та відправитись нарешті на омріяний та довгоочікуваний відпочинок? Тоді туристичні фірми з задоволенням Вам допоможуть з організацією відпустки.

🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉

Як вибрати туристичну фірму?

Хвилюєтесь, бо не хочете натрапити на аферу чи на погану туристичну фірму? Якщо знати декілька нюансів, під час вибору туристичної фірми, хвилювання можете залишити далеко позаду.

🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉

Що потрібно знати?

🌴Агентство, яке не перший рік на ринку послуг, – зарекомендувало себе належним способом та викликає довіру;

🌴Обираючи путівку, варто уточнити в туристичного менеджера перелік послуг, які входять у вартість путівки. Не бійтеся зайвий раз перепитати деталі харчування, проживання, комфорт, умови відпочинку.

🌴Ознайомтесь з усіма рекламними турами, які Вас цікавлять. Так Ви зможете обрати кращу туристичну пропозицію для себе. Для того, аби зекономити, шукайте Гарячі тури, Раннє бронювання путівок та інші акційні пропозиції.

🌴Отримайте повну інформацію про відпочинок: наявність гіда, додаткових екскурсій, контактні телефони, трансфер до готелю, квитки на літак, т.д.

🌴Хороша туристична фірма, надає якомога більше інформації про відпустку своєму мандрівнику, для того, аби зорієнтувати його на те, який відпочинок заплановано.

🌴Перегляньте уважно деталі договору.

🌴Читайте відгуки про туристичну фірму на сайті компанії та в інших можливих джерелах. Так Ви зможете побачите, як насправді працює компанія.

🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉

Як зекономити на путівці?

Перевірений спосіб економії на відпочинку – вибір спеціальної пропозиції. worldtours.com.ua та turystychna-viza.com пропонують Гарячі тури та Раннє бронювання путівок за дешевими цінами + надають безкоштовні консультації, що стосуються відпочинку.

На сайтах, зможете знайти якомога більше інформації про курорт, на якому збираєтесь відпочивати цього року.

🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉😊🍉

Шукайте тури 2018 за вигідними цінами в соц.мережах:

https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/

https://www.instagram.com/moretyriv_lviv/?hl=uk

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо