Літо – час, який просто кличе нас на відпочинок. Але не завжди є можливість на нього відправитись. Цю можливість блокує брак коштів.

Все ж, дуже хочеться подорожувати? А поєднайте подорож з роботою, так і світ побачите і гроші заробите.

Робота в Гданську, Гданськ, Польща

Як варіант, для праці та подорожі – робота в Польщі. Але для цього, радимо шукати вакансії на території польських курортів, це зазвичай сезонні пропозиції. До прикладу, можете відправитись в портове місто Гданськ, там влітку відкривається сезон відпочинку і курортні місця шукають персонал для праці.

Закопане, Польща, робота 2018

Також в Польщі є гори. Якщо хочете насолодитись гірськими краєвидами і при цьому підзаробити, шукайте роботу неподалік від курорту Закопане, або безпосередньо в ньому.

Робота в Польщі – це не тільки збір полуниць, неподалік від кордону. Робота за кордоном може бути посеред красивих пейзажів, в одному з курортних, польських місць. І більше того, її реально знайти українцям.

Всі актуальні вакансії для роботи в Польщі, можете самостійно переглянути на популярних сайтах з пошуку роботи за кордоном:

За вказаними посиланнями, можна знайти різні вакансії як для жінок, так і для чоловіків. Робота для людей, з попереднім досвідом та без нього. Також, можете переглянути всі останні новини про роботу за кордоном та особливості легального працевлаштування.

Робота в Польщі 2018: чому українці масово їдуть працювати у польських фірмах?

Польща, останні декілька років, очолює рейтинг найпопулярніших країн для трудової міграції українців. І це пояснюється декількома причинами:

  • близьке географічне розташування по відношенню до України
  • вищий рівень зарплат в порівнянні з аналогічною роботою в нас
  • нескладна система оформлення легальної співпраці з польською фірмою
  • недалекий менталітет поляків та українців

І ще додамо до цього переліку – можливість подорожувати та заробляти. Повірте, навіть «важкі заробітки за кордоном», можуть бути цікавими, якщо мати бажання працювати в хороших для себе місцях.

Врешті-решт, все, що нас оточує – створюємо ми самі!

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо