Трудова міграція з України продовжить зростати наступні 2-3 роки, але почне знижуватись в середньостроковій перспективі.

В НБУ заявили, що очікується поліпшення якості життя в Україні. Тому кількість працівників, які відправляються за кордон може зменшитись.

Нагадаємо, що робота за кордоном продовжує приваблювати українців, все через складну ситуацію на сході території та низький рівень життя. Порівнюючи заробіток в Польщі та Україні, більшість обирає Польщу. Також багато народу відправляється до праці у інші країни Європи, такі як: Чехія, Бельгія, Німеччина.

Змінилась також тенденція виїзду за кордон, раніше основними мігрантами були жителі західної України, тепер їдуть всі. Тобто значну частину заробітчан становлять жителі і східної частини.

Еміграція створила прогалини на українському ринку праці. Багато вакансій залишаються поза увагою.

Від так, тема міграції – серйозна причина для занепокоєння. Тому що міграція в такому масштабі, однозначно вплине на економіку країни, її ВВП.

Виїзд працівників за останні 2 роки, привів до зменшення робочої сили на 5-8%. Раніше оцінка була: 3-4%.

Виїжджають працездатні громадяни, значна кількість – чоловіки (70%), в більшості це емігранти, яким до 30 років. А ще декілька років тому, чисельність молодих людей, які їдуть за кордон була значно меншою.

Надаємо послуги працевлаштування: робота в Польщі, робота в Чехії, робота в Німеччині, робота в Бельгії та інших країнах ЄС (легальне працевлаштування, допомога в оформленні всіх потрібних документів, свіжі вакансії 2018).

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо