Уряд Польщі в середині 2018 року, оприлюднить документ про нову міграційну політику своєї країни.

Таку інформацію повідомив міністр інвестицій та розвитку Польщі – Єжи Свєнцінський  на одній з прес-конференцій у Варшаві.

Чоловік заявив:

«Уряд готує нову міграційну політику та вже затвердив пріоритети, які будуть планом дій уряду у даній сфері. Наше міністерство координуватиме цю роботу. Ми хочемо деталізувати цю політику і реалізувати її в 2018 році».

Документ «Соціально-економічні пріоритети міграційної політики» буде готовий до літніх чисел.

Відповідно до змін, які затвердила Польща, нова міграційна політика має:

  • враховувати потреби ринку праці та концентруватись на пошуку іноземних працівників для роботи на посадах, де спостерігається дефіцит працівників;
  • запобігати подальшій еміграції поляків;
  • відповідати потребам іноземців, що прямують до Польщі;
  • звертати увагу на демографічний стан власної країни.

Окрім того, Уряд Польщі хоче опрацювати інструменти, які дозволятимуть залучати якомога більше мігрантів до Польщі, також заохотити польські виші та інші наукові установи для того, аби вони залучали іноземних студентів.

Нова міграційна політика має враховувати демографічну кризу Польщі, потреби на ринку праці та мінімізувати кількість вільних вакансій.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо