Міграційна політика деяких держав часто виражається в необхідності оформити візу іноземним громадянам, для того аби перетнути їх кордони з певною метою.

В деяких міграційних органах отримати візу не складно, а в деяких практично не можливо. До країн з суворими правилами відкриття візи належать: Великобританія та США. Як збільшити шанси на отримання візи в ці країни?

Найперше, що потрібно зробити – це ознайомитись з повним переліком документів, які необхідно подати для оформлення візи. Порядок документів, може відрізнятися в залежності від країни, категорій громадян та цілей поїздки. Зауважимо, що зібрати ці документи та заповнити їх згідно з нормами, досить не просто.

Також потрібно подумати про переклад зібраних документів. Практично у всіх випадках документи, що подаються на оформлення візи потрібно перекласти на мову країни, до якої Ви плануєте відправитись. Відсутність перекладу або помилки в ньому зменшують шанси на отримання візи для в’їзду в іноземну державу.

В документах слід вписувати тільки правдиву інформацію. Вся інформація перевіряється і брехня може стати вагомою причиною для відмови у видачі візи або навіть заборони для в’їзду в країну на тривалий термін.

Заздалегідь потрібно вирішити на який термін плануєте залишатись в іноземній країні, аби не прорахуватись з числами і не мати пізніше зайвих проблем.

Рекомендується брати по-максимуму повний пакет документів: довідки про доходи, родичів, рухоме та нерухоме майно. Це робиться для того, аби переконати працівників консульства, що Ви збираєтесь повернутись до рідної країни.

Отримати візу без проблем, не так вже й просто в деяких ситуаціях. Для того, аби спростити собі життя і оформити візу до бажаної каїни швидко і просто, радимо звернутись за допомогою до компетентних в цьому питанні людей. Так ви зекономите час на підготовку всіх документів та збільшите ймовірність видачі бажаної візи у декілька разів.

Стосовно оформлення візи звертайтесь за номерами:

  • 067-25-82-935
  • 099-76-37-184
  • 050-02-63-389
  • 063-51-73-624
  • 093-12-60-322

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо