Трохи більше як 500 000 українців, вже мають право отримувати польську пенсію. Про це повідомив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко на одній з прес-конференцій.

Згідно з даними польського Пенсійного фонду, 437 тисяч українців вже можуть претендувати на пенсію на території Польщі – вони оплачують пенсійні внески і з часом це число збільшиться.

Але для того, щоб отримувати польську пенсію потрібно проживати на території Польщі.

Багато польських роботодавців заманюють українців не тільки високою зарплатою, багато з них пропонують соціальний пакет.

Також чоловік уточнив, що велика кількість українських заробітчан обирають роботу на великих польських підприємствах, при чому багато з них займають керівні посади. Зокрема, багато молодих працівників виїжджають в Польщу на довготривалу роботу  та проживання, пізніше забирають сім’ю та залишаються проживати в іноземній країні.

Нагадаємо, трудова міграція з нашої країни буде тривати ще як мінімум 2-3 роки.

Ми пропонуємо різні вакансії для роботи в Польщі: офіційне працевлаштування + свіжі вакансії для жінок та чоловіків, сімейних пар, людей з досвідом і без попереднього досвіду роботи. ВАКАНСІЇ ТУТ.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо