Нещодавно, було проведено соціологічне опитування на тему: «Яку зарплату хочуть отримувати українці». В результаті опитування, на надбавку до зарплати погоджуються 30% громадян України. Кожен 5-й респондент хоче, аби роботодавець платив на 50% більше, ніж це є на даний момент. Також, більше як половина опитаних шукають у новій роботі не тільки зарплату, але й мрію, багато українців хочуть працювати і отримувати задоволення від власної роботи.

Понад 60% опитаних працюють, але відкриті для кращих пропозицій(стосується зарплати та умов праці). Кожен 5-й шукає роботу, і скільки ж розглядають пропозиції від роботодавців.

Біля 38% учасників опитування, відмітили, що при пошуку роботи орієнтуються на свій професійний рівень, майже 30% займаються аналітикою, тобто розглядають вакансії, та слідкують за варіантами роботи, що пропонують роботодавці.

Кожен 10-й готовий проявити ініціативу, та відкрити питання про збільшення зарплати вже на співбесіді.

Задоволені своєю зарплатою та роботою, тільки 14% опитаних. Більше того, вони навіть не розглядають інших пропозицій, щодо роботи. 38% відправляють резюме, з надією на те, що зарплатне питання можна буде обговорити на співбесіді.

Українці не дуже задоволені своєю зарплатою і часто шукають вихід – робота в Європі. Це непоганий варіант для того, аби підзаробити, зайнятись саморозвитком та виконувати ту роботу, про яку мріяли все життя.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо