Чехія –  країна, яка з 2004 року, є членом Європейського союзу, має комфортне розташування в центральній Європі та економічно розвивається.

Найбільший розвиток чеської економіки залежить від автомобілебудування (більше 20%). За останніми даними, щороку в країні випускається понад 1 000 000 автомобілів Skoda, біля 80% з яких йдуть на експорт. Окрім того, в Чехії розвинута металургія, електротехніка, інформаційні технології, а також туристична сфера.

Відкриваються нові фірми, а з того випливає, що потрібні працівники. Робота в Чехії для українців у 2019 – будівельники, інженери, спеціалісти у сфері туризму, медичні працівники. Рівень безробіття в Чехії – 4,9%.

Особливості працевлаштування в Чехії

Для того, аби підібрати вакансію, необхідно оцінити свої можливості, шанси отримати роботу в цій країні. Що впливає на вибір роботи?

1.Знання мови. Без знань чеської мови, отримати престижну і викооплачувану роботу важко, в принципі, як і у всіх інших країнах. Якщо мова йде, про роботу, яка не потребує кваліфікації, то тут потрібно знати мову на мінімальному рівні. Окрім того, знання мови допоможе почуватись комфортно в чеському середовищі.

2.Освіта. Диплом з вищою освітою, отриманий в країнах СНГ, потребує підтвердження. Для того, аби визнати диплом, потрібно підібрати чеський ВУЗ, який має відповідну акредитацію по потрібній спеціальності і віднести документи (уточнити у навчального закладу).

Іноді потрібно пройти перепідготовку, або відповідні тести аби підтвердити свою кваліфікацію.

3.Досвід роботи. Все знаєте, все вмієте? Але немає потрібного досвіду? – В Чехії буде важко. У випадку, якщо хочете отримати кваліфіковану роботу, то досвід зазвичай потрібний.

4.Конкуренція.Як і в інших країнах ЄС, держава для початку забезпечує роботою місцевих жителів. А якщо залишаються місця, тоді вже працевлаштовує іноземців.

Пошук роботи в Чехії без посередників

На сьогодні, існує велика кількість фірм, які пропонують: робота за кордоном, робота в Чехії, робота в Польщі.

Можна спростити собі пошуки і скористатись допомогою посередників. Але це мають бути перевірені посередники, які не надурять вас.

job-in-europe.com.ua пропонує різні вакансії, роботу в Європі.

Якщо, ви вирішили шукати роботу в Чехії самостійно, тоді почніть з офіційного сайту Міністерства праці Чехії — portal.mpsv.cz

Вакансії та зарплата: Чехія 2019

Мінімальна зарплата в Чехії – 410 євро щомісяця.

Серед вакансій найчастіше зустрічаються: покоївки, різноробочі, зварювальники, електрики, монтажники, офіціанти, продавці, працівники готельно-ресторанної справи, сільське господарство.

Свіжі вакансії Чехії – можете переглянути тут.

Робоча віза в Чехію

Для того, аби отримати легальну роботу в Чехії потрібно для початку оформити трудовий договір.

Для оформлення договору , роботодавець мусить повідомити чеське територіальне відділення департаменту по трудовій діяльності про наявність вільного трудового місця. Якщо на протязі місяця, ніхто з місцевих не захоче працювати , департамент видає дозвіл на працю іноземця.

Опісля отримання дозволу на роботу іноземцю необхідно оформити робочу візу в Чехію типу D. Для того, щоб отримати візу потрібно звернутись в Консульство Чехії, попередньо зареєструватись в системі Visapoint.

Документи, які потрібні для отримання робочої візи в Чехію:

  • Заповнена анкета
  • Оригінал і копія закордонного паспорта
  • Два фото (3*4)
  • Документ про фінансове забезпечення, яке необхідне для перебування в Чехії
  • Підтвердження цілі поїздки, в даному випадку копія дозволу на роботу в Чехії
  • Довідка про відсутність судимості
  • Візовий збір
  • Медична страховка

Термін розгляду документів не перевищує 3 місяці.

Робота в Чехії – це варіант хорошого заробітку. Пропонуємо широкий вибір вакансій, працю за кордоном.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322місто Харків, вулиця Академіка Павлова 120, 2 поверх , офіс 205.
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо