Робота – те, що потрібно залишити на декілька днів чи тижнів  і відновити сили. Тільки правильний відпочинок здатен поновити енергію.

Часом говорять: «потрібна ще одна відпустка, для того, аби відпочити від відпустки». Якщо виникає таке судження, значить ви не правильно організували свій вільний час, адже тільки витратили енергію і не змогли відновити сили.

В кожної людини свої потреби та пріоритети. Якщо ви не отримуєте задоволення, від того, що робите, то завжди почуватиметесь виснаженими. Така вже в нас психологія.

Багатьом подобається відправлятись в досі незвідані місця – подорожувати. Чому б цього разу припинити шукати роботу за кордоном, натомість поїхати на відпочинок за кордон?

Італія – одна з тих країн, яка готова потішити екскурсіями, розвагами, романтикою, смачною кавою та не менш привабливими стравами.

Екскурсійні тури по Італії (визначні місця)

Рим – столиця Італії, яка без сумнівів заслуговує уваги кожного туриста. В Римі знаходяться місця, які будувались ще до нашої ери.

До прикладу:

Колізей

Собор Святого Марка

Рим – серце Італії, частинку якого можна зберегти собі на згадку.

Подихати італійським повітрям, придбати невеличкий сувенір, захопити з собою цікаві спогади та враження – ці всі дрібниці, насправді творять дива з нашою свідомістю.

Інші визначні місця Італії, які не потрібно залишати поза увагою:

Пізанська вежа

Одна з семи чудес світу.

Це місце доводить, що не все ідеальне  стає всесвітньо відомим та популярним.

Чінкве Терре

Об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО і Національний парк.

Печерне місто Сассо ді Матера

Місто, що побудоване просто в скелях, не може не зацікавити.

Гранд Канал у Венеції

Знаменитий венеціанський канал протяжністю 3,5 км. – красиве та романтичне місце, вздовж якого тягнуться цінні архітектурні споруди.

Таємна Вечеря

Таємна Вечеря – одна з найвідоміших картин у світі, оригінал якої цікаво побачити. Для того, аби це зробити, необхідно відправитись в Санта Марія делле Граціє, в Мілані.

Вулкан Везувій

Везувій – той самий вулкан, що знищив місто Помпеї.

Долина Аоста

Якщо ви цінуєте природу та любите просто посидіти посеред гірських краєвидів, тоді Долина Аоста, що в Італії не залишить вас байдужими.

Окрім екскурсій, Італія цікава для любителів гірськолижного спорту.

Завдяки Альпам, в країні знаходяться гірськолижні комплекси, які пропонують подолати спуск з гір як лижникам-початківцям, так і тим, хто займається цим спортом вже довгий час.

Чи варто їхати в Італію? Звичайно, що так! Це країна, яка багата на різні туристичні об’єкти, що в змозі сподобатись чи не кожному мандрівнику.

Якщо ж ви вже бували в Італії чи хочете відправитись в інше місце для своєї відпустки, тоді можете обрати з-поміж інших курортів, кращий для себе.

✨Різні туристичні путівки та їх ціни, радимо дивитись на сайтах:

http://turystychna-viza.com

http://worldtours.com.ua

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо