Поліція Естонії провела перевірку в Йиґевамаа для того, аби прийняти відповідні міри або узаконити перебування та працю іноземних працівників на території країни.

Під час перевірки було затримано чотирьох громадян України, робота яких не була легальною, оскільки не зареєстрована належним чином в Департаменті поліції і пограничної охорони.

В результаті, трьом жінкам виписали грошовий штраф. (Про те, на якій роботі працювали люди не уточняється).

Інспектор бюро пограничної охорони Лиунаської префектури Елен Хансен нагадала про те, що іноземець, який перебуває на території Естонії на основі візи чи безвізового режиму – може працювати. Але тільки за умови, якщо попередньо зареєструється Департаменті поліції і пограничній охороні. Але така вимога досить часто ігнорується. Адже роботодавці халатно відносяться до оформлення необхідних документів під час прийняття іноземця на роботу.

У випадку фіксування такого порушення, роботодавцям загрожує штраф у розмірі 3 200 євро, а працівникам – до 1 200 євро.
Такі перевірки проводяться по фірмах та організаціях Естонії заради того, аби забезпечити дотримання всіх законів по працевлаштуванню іноземних громадян.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо