Згідно з даними Eurostat, в червні 2017, в Литві річна інфляція становила 3,5%. А це в свою чергу найбільший показник в ЄС, в жодній з країн Шенген простору такого підвищення цін на послуги не спостерігається.

Дивіться також: Робота в Європі по безвізовому режимі: будівельники та далекобійники

Аналогічна ситуація і в Україні, ціни зазвичай ростуть щотижня, а зарплати ні. Більшість економістів вважає причиною росту цін – ріст зарплати. Але чи є співвідношення?

Середня зарплата в Литві: 817 євро (на 9% більша ніж в минулому році). Але багатьох цифри росту цін приводять в паніку, адже їх зарплата не змінилась, а отже положення погіршилось.

Питання ще в тому, як люди отримують зарплату. Що в нас, що в Литві, одні отримують офіційну, мінімальну зарплату + решту «в конверті» і залишаються задоволеними, ріст цін їм «по карману». Інші ж, мають зарплату тільки офіційну та невисоку, і ріст цін неабияк відбилась на їх фінансовому стані.

Представники порталів з пошуку роботи, зазначають, що дуже часто очікування працівників і роботодавців не збігаються з сумою зарплати.

Окрім того, було зауважено, що для того, аби спеціаліст, протримався на роботі достатній час. Потрібно створити відповідні умови праці, контакт з колективом, керівниками, зацікавленість в роботі – якщо цього всього не буде, одна зарплата не ладна втримати людину. Працівник при першій же нагоді змінить роботу. Також, часто крім зарплати для працівників важливий вільний графік роботи, можливість спланувати свій час і тоді і роботодавці будуть задоволені виконаною роботою і працівник почуватиметься комфортно.

Робота за кордоном, робота в Україні, робота в Європі – де б Ви не працювали, потрібно мати свій підхід до праці і бажання, мотивацію її виконувати, інакше без цього нічого не вдасться.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо