Фінляндія почала виплачувати своїм громадянам по 560 євро, щоб вони шукали роботу для душі. Очікується, що такий базовий дохід дозволить безробітним працівникам спокійно обрати ту роботу, яку давно мріяли виконувати.

Поки що виплати отримали 2 000 випадково обраних громадян країн. Кожен місяць, учасники будуть отримувати вказану суму і при цьому, їм не потрібно буде ніяк відчитуватись про те, на що вони потратять отримані кошти.

Ідея полягає в тому, щоб уникнути проблеми, що дестимулюють безробітних та бідних людей. Дуже часто, через безвихідь, люди кидаються на тимчасові підробітки та погоджуються на низькі зарплати. В результаті не мають жодного стимулу виконувати свою роботу, адже по-перше вона їм не подобається, а по-друге вони мають низький заробіток. В даному випадку, іншого і бути не може, адже коли немає бажання виконувати роботу, то немає і належного результату праці. + працівники побоюються кидати цю роботу, бо можуть не мати і того.

Поки влада не знає, як поведуть себе люди, які отримали кошти просто так. Чи будуть вони сміливо експериментувати з вибором занять або як вважають критики, народ просто нічого не буде робити.

Представник фінського державного агентства з соціальних виплат уточнив:

«Дуже цікаво подивитися, як гроші змусять людей діяти».

Примітка:

Згідно з офіційними даними, середній дохід в приватному секторі в Фінляндії становить 3 500 євро. Безробітних в країні 213 000 чоловік з 5 500 000 населення.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо