Чехія депортувала більше як 1 000 нелегальних працівників з України. Відомо, що всі вони працювали з польськими робочими візами.

В 2017 році, Чехія зайнялась нелегальними працівниками-іноземцями. Внаслідок перевірок фірм-організацій, було депортовано в Україну більше тисячі наших громадян, що працювали в чеських роботодавців з польськими дозволами на роботу.

Такі дані оприлюднив посол України в Чехії – Євген Перебийніс.

Чоловік зауважив: «Багато українців, що отримують за нескладною процедурою, дозвіл на роботу в Польщі, але опиняються в Чехії, а працювати в чеській фірмі з польською візою незаконно».

Тому не варто вестись на пропозиції від посередників на кшталт: «Робота в Чехії легально за польською візою». Тому що «робота в Чехії за польською візою» може бути тільки нелегальною.

Посол, також уточнив, що депортованим особам заборонили перетин кордонів Європи від одного до трьох років.

В повідомленні йдеться про м’яку депортацію, тобто не потрібно уявляти, що працівників ловили та вивозили, їм просто ставили печатку в паспорті, на підставі якої вони мали покинути країну до певного числа.

Робота в Чехії, робота в Польщі, робота в Данії, робота в Німеччині та інших країнах Європи для українців офіційно!!! Детальніше щодо вакансій та умов праці дивіться тут.

ПЕРЕВІРЕНІ ВАКАНСІЇ ДЛЯ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ З ДОЇЗДОМ ДО МІСЦЯ РОБОТИ. Всі деталі 068-92-53-913, 063-51-73-624,…

Опубліковано Сергієм Закордоном 22 грудня 2017 р.

Нагадаємо, що бажання чеських роботодавців співпрацювати з українцями стає все більшим. Тому цілком можливо будуть прийняті закони, що сприятимуть легшому та простішому оформленні робочої візи для іноземців.

Дивіться також: Легальна робота в Чехії стане доступною для українців

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо