Багато народу підтвердить думку, про те, що іноземні країни допомагають відшукати справжнього себе.

Насправді всі прагнуть того, аби відчуття щастя протрималось з нами якомога довше. Цьому однозначно, допоможе розуміння себе, власних поглядів та пріоритетів. Часто люди блукають, не розуміючи, якими вони є насправді і що їм потрібно від життя. В пошуках істини відправляються в дорогу.

Так, саме подорож, переїзд за кордон чи навіть робота в іншій країні допомагають знайти себе.

❗І це все не ми придумали, це підтверджують наукові факти.

Професор Університету Рейс (Техас, США) Хайо Адам, опублікував дослідження, що пояснює психологію даного феномена.

Вчений зайнявся проблемою самовідчуття, від запропонував людям оцінити ясність уявлення про самого себе по спеціальній, 12-тибальній шкалі. Учасники експерименту, мали обрати найбільш близьке судження, до прикладу: «мої уявлення про себе часто суперечать один одному», або ж «я виділяю багато часу, роздумам над тим, хто я».

Адам зауважив, що люди, відчували себе набагато ясніше, які проживали деякий час за кордоном. Вільні від обмежень та очікувань, які часто нас переслідують в рідній культурі, іноземці можуть зайнятись більш важливими для них справами та визначитись, що насправді їх приваблює.

Окрім того, досліджування показало, що ясність самопочуття залежить від кількості часу, проведеного за кордоном, а не від числа відвіданих країн.

Тому, подорожуйте, це допоможе знати більше не тільки про світ, але й про самого себе. Ніщо так не відкриває нас, як подорожі!

Для того, аби працювати за кордоном та навіть отримувати від цього не тільки кошти, а задоволення, можна підготувати себе до однієї з робіт, вакансії на які є практично завжди. Детальніше про це, читайте: 5 000$ заробітку в місяць + подорожі

Коли ж душа прагне тільки відпустки і жодної роботи. Можете обрати одне з чудових для відпустки місць на http://worldtours.com.ua .

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо