Заробітчани відмовляються працювати в Польщі через низьку зарплату.

Відомо, що в травні 2017 року, ставка для такої категорії працівників зросла на третину.

Заступник міністра сім’ї та праці в Польщі, Станіслав Швед повідомив, що навіть ставка 13 злотих за годину часто викликає обурення у працівників-іноземців у польського роботодавця.

Дивіться також: Робоча карта в Чехію: все, що потрібно знати

Згідно з словами заступника міністра, багато українців змінило тенденцію працевлаштування на роботу з високою ставкою. Низькооплачувані роботи вже не приваблюють багатьох українців.

Міністр уточнив, що 13 злотих за годину, часто є не прийнятим для заробітчан. Адже вони знають, що подібні гроші можуть заробити в магазині або іншому місці, де робота не вимагає важкої фізичної праці.

На даний момент практично у всіх регіонах Польщі співпрацюють з українськими заробітчанами. В основному, мігранти задіяні на роботах, які не вимагають високої кваліфікації. Це робота на заводах, сезонні роботи, робота на будівництві т.д.

Ще в травні 2017, працівники з України отримували мінімум 9 злотих за годину, але вже в липні ставка = 12 злотих. Отже, розмір зарплати зріс на 33%.

Наприклад, робота муляра в травні оплачувалась 20 злотих, в липні – 25 злотих. Штукатури можуть розраховувати на більш високі доходи. До прикладу з травня до липня 2017, їх середня ставка зросла з 25 до 30 злотих за годину, тобто на 20%.

14 злотих за годину отримують кухарі. А ще в травні цього року, їх зарплата становила 12 злотих.

Нагадаємо, ми надаємо послуги з пошуку роботи  за кордоном та оформлення робочої візи (робота в Польщі 2018, робота в Чехії, робота в Німеччині, зокрема праця на будівництві, робота водія, робота для жінок, чоловіків та сімейних пар).

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо