Зарплати в Чехії на 2019-2020 роки задовольняють українських заробітчан, місцевих жителів, і чеських роботодавців.  Про це свідчить дослідження одного з кадрових агентств Randstad.

Дослідження показало, що чехи найменш зацікавленні в роботі за кордоном. Тому більшість з них залишається працювати на території Чехії. Попри те, чеські роботодавці часто шукають іноземного працівника, і не тільки тому, що йому можна платити меншу суму за роботу, але й тому, що чехи на такій роботі відмовляються працювати.

Згідно даному дослідження 35% чеських респондентів готові поїхати на роботу за межі своєї країни. Такий результат дозволив Чехії опинитись на другому місці, серед країн, де громадяни не мають жодного бажання їхати на роботу за кордон (опитування проводилось у 33 країнах світу). Перше місце отримала Данія, третє розділили між собою Австрія і Нідерланди.

Таким чином, можна говорити про те, що чехи задоволені своєю зарплатою і роботою. Роботодавці готові працевлаштувати українців також на своїй фірмі. Але тут питання в легалізації. Адже дуже часто українці їдуть на роботу в Чехію через польські робочі візи. Що є нелегальним і може передбачати багато проблем (депортація, безправність, несплата зарплати, не належне ставлення тощо).

Тому, якщо постаєте перед вибором нелегальна робота в Чехії чи легальна робота в Польщі, подумайте добре.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо