Кожного року, мільйони людей мігрують, одні їдуть жити та працювати до Польщі, інші обирають тимчасову роботу та проживання в Німеччині, а треті відправляються в США. І більшість, хто відправляється за кордон вперше мають думку – це крок до перезавантаження у своєму житті. Так, перезавантаження не то слово, але думати, що імміграція – це просто, весело і цікаво не варто.

1.Паніка

Перше, з чим стикається людина – це паніка. Збираючи речі, пакуючи валізу Ти не можеш бути впевненим, що на тебе чекають супер-умови, чи взагалі це все не обман і цілком ймовірно опинишся на вулиці в іншій країні, думки «літають одна за одною». Ти боїшся запізнитись на автобус, літак, потяг чи інший транспорт, яким користуєшся….

Отож, перше, то чого потрібно себе приготувати – це можлива паніка, з якою важливо впоратись, адже це усвідомлений крок, врешті-решт, якщо не сподобається життя і робота за кордоном, можна взяти квиток в іншу сторону і повернутися додому, або за умови знань іноземної мови, можна знайти іншу роботу. Одним словом, вихід знайдеться завжди.

2.«Прибулець з іншої планети»

Період адаптації – таке переживає чи не кожен іноземець. І хоч, можливо Ти знаєш мову, дивився фільми, читав про культуру цієї країни і розумієшся в різних особливостях, все насправді виглядатиме далеким, коли Ти вперше перетнув кордон обраної країни.

Тільки виїхавши, починаєш розуміти, як багато значила для Тебе власна культура.

3.Ілюзії, з якими доводиться прощатися

Робота за кордоном, життя за кордоном – це не так класно і просто, як здається на перший погляд. Для того, аби виїхати за межі рідної країни і працювати за спеціальністю, необхідно підготувати себе на відповідний рівень.

Нехай іммігрантів в більшості країнах ЄС не збиває з пантелику ввічливість місцевих жителів. Тут ви нікому не потрібні. Тому важливо розуміти, що ніхто не чекає вас в новій країні з розпростертими обіймами. Так і в рідній країні, до речі, теж.

Переїхавши в іншу країну, ти розумієш, який крихітний світ.

Мінуси імміграції

Найважче — це те, що втрачається відчуття дому. Під час коротких поїздок додому відчуваєш, що ти тут турист. Дивуєшся новим торговим центрам, які виросли на місцях, де ти грав у дитинстві, і модним тенденціям, які раніше б здалися чимось диким.

Життя тут не зупиняється, коли ти їдеш. Виходить, що ти застрягаєш між двох світів: ти вже не в старому будинку, але ще не прижився в новому, тому стаєш ніби психологічно бездомним.

Плюси імміграції

Імміграція стає  подорожжю до власного «я». Після переїзду частіше, ніж на батьківщині, залишаєшся наодинці з собою. Це допомагає розібратися зі своїми страхами і зрозуміти, що дійсно важливо, а що ні. Вимушений психоаналіз допомагає ясніше бачити свої цілі.

Ти стаєш мобільнішим, а вихід з зони комфорту нарешті перестає здаватись чимось страшним і неосяжним, адже кожен день в чужій країні – невеликий стусан під зад, який мотивує вчити мову, шукати нові можливості та жити краще.

Ще один великий плюс — позбавлення від забобонів. Живучи в іншій культурі, знайомлячись з традиціями і звичками місцевих жителів та інших іммігрантів, стаєш більш терпимою людиною. Незалежно від релігії, від того, що людина їсть паличками, руками або виделкою, приховує все тіло з голови до п’ят або носить чалму на голові, всі люди хочуть одного: щастя і спокою. Це розуміння стирає кордони в голові і робить Вас вільним.

Стає ясно, що валіза завжди має бути легкою. Як валіза з одягом, мусить бути значно легшою, так і вантаж жалю та переживань про минуле. Імміграція – своєрідна подорож, якщо життя підштовхує нас до такого кроку, краще піддатись такому поштовху і відправитись за кордон без сумнівів.

Висновок

Незважаючи на зазначені труднощі, імміграція — це саме той досвід, на який слід зважитися. У чужій країні щодня Ви відкриваєте для себе щось нове: нові кордони, цікаві звичаї, нові знайомства.

В якийсь момент приходить усвідомлення, що перед Вами вже немає перешкод — ви можете значно більше, ніж коли-небудь собі уявляли. Варто тільки сильно захотіти і сміливо вирушати в дорогу.

В свою чергу пропонуємо: вакансії 2018, робота 2018, робота в Польщі, робота для жінок, робота для чоловіків, легальне працевлаштування, оформлення робочої візи.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо