Володіти іноземною мовою – це завжди плюс та перевага. Завдяки таким знанням, можна отримати престижну роботу за кордоном. Сучасні сервіси для пошуку роботи та працівників запевняють, що за «китайською – майбутнє, за англійською – сьогодення».

Багато молоді, замислюється на яку мову орієнтуватись, аби в найближчому майбутньому отримати хорошу професію. З однієї сторони, знання англійської мови, дозволить отримати престижну роботу в Європі, з іншого – таких знавців вистачає, тому потрібно ще пошукати таку.

Знати корейську або японську мову – великий плюс, і на такі знання можна робити ставку. Але чи чекають приїжджих на Сході?

Тим не менш, знання іноземної мови, мають великі переваги в роботі. Мова стає гарною підмогою при наявності основної спеціальності.

Китайська мова вже є великою перевагою!

Сьогодні, на великих порталах з пошуку роботи, можна відшукати більше як 1500 вакансій для тих, хто володіє китайською мовою. До прикладу, потрібні менеджери по закупках, які можуть отримувати від 17 000 гривень на місяць, інженери, технологи, яким обіцяють виплачувати від 22 000 гривень, перекладачі, що отримують від 25 000 гривень за місяць праці.

На ринку праці, перевага надається також тим, хто володіє китайською, японською, арабською. Основна причина того – це економіка країн, яка стрімко розвивається. І вже сьогодні спостерігається брак фахівців. Західні європейці практично не їдуть, тому кваліфіковані українці користуються попитом, з відповідними знаннями їм не важко підшукати працю за кордоном.

Багато вакансій, пропонують роботодавці з Китаю. Зокрема, шукають: дизайнерів, маркетологів, викладачів, програмістів.

Арабська мова

Пропозиції спеціаліста зі знанням арабської мови найрізноманітніші: шукають інженерів, перукарів, фахівців у сфері авіації, логістики, також потрібні електрики, дизайнери, декоратори, кранівники.

Англійська мова

Не всі експерти радять кидатись вивчати японську, китайську чи арабську. По-перше, курси східних мов набагато дорожчі, за ті, що пропонують вивчення англійської чи німецької мови.

Вважається, що на китайській мові можна заговорити після року вивчення, писати і читати – через 4-5 років. В свою чергу, спілкуватися англійською можна через три-чотири місяці, писати – через рік, максимум два. До того всього, вчені підтвердили, що англійська – це універсальна мова, він під силу кожному.

Польська мова

Все ж найпопулярнішою залишається робота в Польщі, яка здебільшого вимагає знань мови (хоча, є багато вакансій для українців, які не передбачають таких знань).

Знати польську мову – можливість знайти роботу з кращими умовами праці та хорошою заробітною платою.

Робота за кордоном, робота в Європі: актуальні вакансії для українців 2018, дивіться тут.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо