Безвізовий режим – подорожі! А також робота в Польщі, робота в Угорщині, більше дивіться Робота в Європі по безвізовому режимі

Окрім того, безвізовий режим – це спокуса поїхати по безвізу на роботу в Європу, нелегально. Проте, як свідчать останні дані, вона не вплинула на більшість, яка обирає роботу за межами рідної країни. Робоча віза за кордон залишається актуальною, кількість людей, що подають документи на візу не зменшилась від часу дії закону про безвізовий режим.

Кожен розуміє, що біометричний паспорт не дає змоги перебувати та працювати на території іноземної країни (виключення Польща та Угорщина до 90 днів). Для того, аби легально працювати в Європі потрібно оформляти робочу візу. Робота не стосується безвізу, а безвіз не стосується роботи.

АЛЕ, часто відповідні органи ловлять нелегалів у Чехії та Німеччині. В результаті працівникам – депортація, в кращому випадку, в гіршому може бути штраф та заборона в’їзду до ЄС, а роботодавцям штраф за неофіційний найм іноземців.

Окрім того, безвізовий режим не означає безконтрольний в’їзд на територію Шенген, серед документів потрібно мати не тільки біометричний паспорт, але й відповідні кошти на відпочинок, бронь готелю (путівки, зворотній квиток на транспорт тощо).

Нагадаємо, що з 11 червня 2017 року, кожен українець, власник біометричного паспорта, може подорожувати без візи в 26 країн Європи (виключення Великобританія та Ірландія), а також до країн, які не є членами ЄС, проте входять в Шенген простір: Швейцарія, Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн.

Громадяни України, які відправились до Європи по безвізу, можуть там перебувати до 90 днів кожні пів року з ціллю туризму, бізнесу, гостювання в знайомих та близьких. Але для довгого, легального працевлаштування потрібна Робоча віза типу D.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо