Для того, аби працювати в Європі легально, потрібно мати відповідні документи, які дозволять  довгий час офіційно працювати та перебувати на іноземній території.

Нагадаємо, що за нововведеннями робота в Польщі та робота в Угорщині дозволяється без робочої візи (90 днів легальної праці, але не більше).

Більше про це: Робота в Європі по безвізовому режимі

Проте, якщо Ви хочете спокійно працювати та перебувати під захистом держави довгий час, варто оформити робочу візу. Для кожної країни існує свій пакет документів, які потрібно підготувати та спрощене або навпаки ускладнене оформлення візи для роботи.

Отримання такого документа – це не завжди проста справа.  Часом трапляються відмови у отриманні робочої візи в ЄС.

В чому причини?

Роботодавець не надав у посольство документи, які доводять, зо знайшов підходящу для роботи кандидатуру з паспортом країн ЄС.

Дуже важливий момент : багато країн Європи не надають роботу некваліфікованим фахівцям. Тому, якщо у Вас немає відповідних знань та освіти, часто про роботу за кордоном можна забути, але тут все залежить від країни.

До прикладу, робота в Польщі – це доступна для нас держава. Її доступність проявляється в широкому виборі вакансій, спрощеній системі отримання візи та недалекому географічному положенні. Натомість, робота в Німеччині часто неможлива.

Ще один фактор, який впливає на отримання візи – це правильність підготовлених документів, які здаєте в консульство.  Для цього краще зверніться за допомогою у спеціальні агентства,  що допоможуть оформити візу за кордон та зібрати всі необхідні документи.

Перед роботою за кордоном, пам’ятайте про те, що практично всі роботодавці  вимагають знання мови, тому перед поїздкою підівчіть хоча б базу. Але за бажання, можна знайти вакансії, які цього не вимагають (вантажники, будівельники, прибиральники, сезонна робота, різноробочі, робота на складах тощо).

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо