За останніми даними, 20-30% мешканців України обирають життя за межами рідної держави. Оскільки не бачать подальших перспектив на території України.

Соціологи, які регулярно проводять таке опитування, говорять, що еміграційні настрої українців зазнали великих змін порівнюючи навіть з минулим роком.

Соціологічна служба центру Разумкова, провела дослідження щодо кількості українців, які покидають Україну і відправляються жити на територію іноземної держави. Соціологи оприлюднили дані, де було названо цифру 33%.

33% наших громадян хочуть покинути Україну.

Завідувач сектором міграційних досліджень Олексій Позняк, зауважив, що хвилюватись про те, що українці покидають рідну землю не варто, адже  «поїхати жити за кордон» – для багатьох залишається тільки мрією.

Він говорить «коли ми дізнаємося, що конкретного люди робили заради того, щоб відправитись за межі рідної країни, виявляється, що більшість нічого не робила».

Багато людей просто «хоче поїхати», але коли їх запитати, чи дізнавались вони про умови працевлаштування за кордоном, чи вчили мову країни, до якої хочуть, мають закордонний паспорт… то відповідь на подібні запитання дають біля 10% громадян.

На початку липня Міжнародна організація міграції, оприлюднила звіт про міграційний потенціал у світі. Згідно з даними близько 700 млн. людей з усього світу, хотіли б мігрувати. В той момент, реальна кількість мігрантів – 244 млн.

Але все починається з думок. Те, що багато людей хочуть покинути рідну країну в пошуках кращого життя за кордоном свідчить, що владі потрібно задуматись. Зробити так, аби людям стало краще жити на території рідної країни, аби вони не шукали кращої долі за кордоном, а реалізовували себе у рідній державі.

Наміри українців залишити Україну залежать від того, якою буде подальша економічна ситуація в майбутньому. Також дослідження показали, що 68% людей не готові емігрувати тільки тому, що вірять в покращення економічної ситуації. Така ж кількість людей, задумуються про виїзд за межі країни, адже вважають, що економічне становище тільки погіршуватиметься.

Жити за кордоном, їдуть не так вже й багато українців, а от роботу за межами України обирає близько 5 000 000 людей. Такі дані оприлюднила Державна міграційна служба України.

Популярні країни, куди відправляються на роботу українці: Польща, Чехія, Німеччина, Італія (країни Європи), їдуть також в Америку. Росія, яка раніше також була однією з провідних держав, яку обирали заробітчани, відійшла на «другий план».

Аналітики говорять, що більшість трудових мігрантів не залишаються проживати в іноземній країні назавжди.

Польща залишається лідируючою у списку країн, куди наші громадяни відправляються на роботу. У той же час вона ставиться лояльно до наших працівників, спрощена система робочої візи (тепер можливість працювати навіть за біометричним паспортом). Сьогодні існує велика ймовірність, що саме в Польщу емігруватиме найбільша кількість українців і залишатиметься там надовго.

Робота в Польщі: актуальні вакансії 2017, робота Польща, вакансії Львів

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо