З розвитком технологій змінюються уявлення про роботодавців в пошуку та відборі працівників. Як відбирають кращих з кращих на роботу за кордоном?

Роботодавці не зупиняться на стандартних питаннях під час пошуку нового працівника. Кожна фірма має свою технологію пошуку. Але тепер технології стають більш цікавішими як для роботодавця так і для майбутнього працівника.

5 кроків до отримання престижної роботи за кордоном

1.Резюме без фото

Сучасні роботодавці роблять ставку на гейміфікацію під час відбору персоналу. Таким методом користуються великі компанії, наприклад Google, Uber, Marriott, Deloitte.

Siemens планує ввести анонімне резюме. Адже під час підбору кандидатів менеджери можуть зробити помилку і прийняти невірне рішення під впливом зовнішнього вигляду людини. Науковці довели, що люди часто судять спочатку по фото і опісля цього приймають рішення. Тому багато компаній роблять можливість кожному отримати роботу в незалежності від зовнішнього вигляду за допомогою «анонімного резюме».

2.Онлайн гра

Компанія Unilever, щороку отримує понад 250 тисяч резюме від випускників ВУЗів. Минулого року запустила програму Pymetrics, що використовує гейміфікацію в процесі підбору персоналу в США, Європі і в тому числі в Німеччині. Особи, що пройшли перший етап відбору, отримують посилання на онлайн гру, що доступна для iOS та Android. Гра триває не більше як 30 хвилин і являє собою певну кількість завдань, які потрібно виконати за призначений час.

3.Відео-резюме

Коли кандидати успішно проходять етап з грою, їх запрошують на співбесіду по Skype.

Ціль такого нововведення – допомогти співробітникам відділу кадрів ставитись нейтрально до кожного хто, шукає роботу.

Окрім того, це зекономить час, що потрібно потратити на доїзд до офісу, як роботодавцю так і працівнику. В Україні також система онлайн співбесіди набуває своєї популярності.

4.Обід замість співбесіди

Популярними стають нові підходи, що допоможуть побачити соціальні навики кандидата. Наприклад, від фірми Oliver Wyman можна отримати запрошення на співбесіду не в офіс, а на діловий обід, шашлик на вихідних чи вечерю в ресторані. Адже від кандидата можна багато чого дізнатись спостерігаючи за тим як він їсть, поводить себе в неформальній обстановці, спілкується з незнайомими людьми.

Рекламне агентство BBDO Group Germany влаштовує вечір знайомств, що проходить у форматі експрес-побачень. Подібні співбесіди влаштовують такі компанії: Google, Amazon, eBay, Microsoft чи Facebook.

5.Медичний огляд

Багато фірм, в незалежності від того, на яку роботу шукають людину, вимагають у майбутнього працівника пройти медичний огляд.

Наприклад, німецький концерн Deutsche Bahn після успішного завершення онлайн-тестування, запрошують пройти тест на наркотики.

Особливо вимагають довідку про медичний огляд у  майбутніх водіїв, космонавтів, пілотів, авіадиспетчерів.

Для того, аби отримати престижну роботу за кордоном або навіть на теренах рідної країни потрібно бути готовим до різних випробувань, які роботодавці впровадили заради того, щоб обрати кращого з кращих працівника.

Рекрутингова компанія Manpower Group надає перевагу «точним наукам» під час підбору персоналу.  Наприклад, Koru чи Precire, що були розроблені програмістами з Ахена. Дані програми аналізують рівень інтелекту та ерудиції.

Сучасні технології дозволяють об’єктивно аналізувати рівень підготовки кандидата, що шукає роботу. І вплинути на роботодавця за допомогою зовнішнього вигляду чи харизми в даному випадку не вдасться.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо