Повідомляємо, що з 22 травня Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові почало видавати та приймати документи, але тільки для відкриття сезонної візи українцям. У Києві поки що Консульство Чехії є закритим. Міністерство сільського господарства ЧР відправляє до Консульства у Львові список працівників, а вони вже зв’язуються з ними і назначають час і дату коли з’явитися на подачу документів. Консульський збір для відкриття сезонної візи становить 100 євро, оплачується при подачі документів.
Всі заявники мають дотримуватись всіх правил безпеки, дистанції. Документи будуть прийматись тільки по попередньому запису і вхід у будівлю буде тільки в масках і рукавичках. Також будуть всім вимірювати температуру. Точної інформації щодо відновлення повноцінної роботи Генерального Консульства у Львові не відомо.
Нагадаємо Вам, що ми можемо допомогти з документами для відкриття сезонної візи на пів року в Чехію, а також з працевлаштуванням в Чехії. Термін підготовки документів орієнтовно 4 тижні.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо