Починаючи з 2 червня Кредо та Ідея банки приймають візові збори для відкриття візи в Польщу. У містах України біля банків спостерігались великі черги, оскільки заявники дуже чекали цього моменту , щоб оплатити збір і відкрити візу для виїзду в Польщу.

Приват банк також почне приймати візові збори з 5 червня, до 5 червня поки що тільки у Києві та Кропивницькому працює.

Нагадаємо, що для оплати візового збору потрібно взяти з собою оригінали українського і закордонного паспортів та 14 € / 415 грн(станом на сьогодні). Після оплати збору Вам зателефонують і повідомлять дату подачі документів. Всі заявники у візових центрах повинні будуть дотримуватись всіх правил, які встановлені для Вашої безпеки.

 • У візовий центр з собою потрібно взяти:
  запрошення від польського роботодавця;
  страхування на весь період поїздки;
  оригінали українського і закордонного паспортів з копіями;
  оригінал квитанції про оплату візового збору;
  заповнену візову анкету.

Памятайте сезонне запрошення (документ для відкриття сезонної візи в Польщу) є дійсним 120 днів з дати видачі, далі Староста повіту знімає з реєстрації іноземця, який не приїхав до роботодавця в вказаний термін.

Для оформлення страхування чи повного пакету документів, звертайтесь до наших менеджерів.

Віза в Чехію після карантину:

Чеська піврічна віза : в пакет документів на півроку входить: поволення(запрошення на роботу в Чехії), трудовий договір, документи на рахунок прописки, анкета.  Термін підготовки документів 4 тижні, вартість 300 євро. Додатково від людини на подачу документів в консульство потрібно: довідку про несудимість з нотаріально завіреним перекладом. При подачі документів оплачується консульський збір 100 євро.

Вакансії в Чехії під відкриття візи.

 

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо