1.Правила праці за біометричним паспортом

Так, Польща дозволила працювати за біометричним паспортом три місяці на пів року. Але оскільки поляки та українці не дуже добре знають законодавство, багато працівників з України залишились під загрозою депортації.

В законі чітко сказано: депортації підлягають люди, що перебувають довше на території Шенген ніж це дозволено. Тому варто пам’ятати, що робоча віза видається на пів року (віза від роботодавця), а робота по безвізовому режимі дозволена тільки 3 місяці на пів року.

Для того, щоб не бути депортованим та в подальшому уникнути проблем з перетином кордонів Європі, варто дотримуватись правил перебування на території Шенген.

2.Робота в Ізраїлі

Отримати робочу візу в Ізраїль – це досить складно.

Для тих, хто планує відправитись на роботу в Ізраїль, раніше було розроблено закон, що дозволяв працю до 15 000 українців. Зокрема в законі йшлося про простих працівників, особливо в галузі будівництва. Оскільки роботодавці потребують працівників в даному напрямку.

Цей законопроект планували підписати, але цього так і не відбулося.

Але українці, виходячи з ситуації, подають документ на отримання статусу біженця (наприклад через політичні утиски) і так залишаються в Ізраїлі (цей спосіб отримати роботу в країні менш проблематичний).

Все б добре, якби не було АЛЕ

В Ізраїлі це призвело до того, що 95% людей, насправді не є біженцями, проте подають пакет документів аби затвердити цей статус і перевантажують систему. При цьому є люди, які справді біженці (жителі окупованих територій).

На разі, триває суд, щодо депортації українців, який може затягнутись на 2-3 роки.

Цілком ймовірно, людина працюватиме, зароблятиме кошти і тільки потім її можуть депортувати, якщо виявиться, що вона насправді не відноситься до категорії біженців.

Додаток:

Та території Ізраїлю перебуває до 15 000 українців, 3 000 – працюють легально, але для інших 12 000 прийняття нового закону по відсіюванню мігрантів може бути ударним. Якщо вони не пред’являть достатню кількість підстав для статусу біженця, будуть депортовані.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо