Через масові скарги журналістів на відмову в оформленні візи, Австрія нагадала, що жителі окупованого українського Криму мають надалі звертатись щодо оформлення візи до консульських установ Європи, що на території України.

Речник Міністерства закордонних спав Австрії заявив, що посольство країни, яке знаходиться в Москві, не може видати візи кримчанам, через правила Євросоюзу, що запровадженні в дію після окупації Криму.

Окрім того, країни Європи не визнають паспортів, що видає кримчанам російська влада.

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висунув звинувачення Австрії, щодо дискримінації кримських журналістів, яким не видають візи.

Російський міністр, зауважив, що Австрія відмовила у видачі візи кримським ЗМІ, що були зареєстровані як учасники наради ОБСЄ «Роль вільних ЗМІ у всеосяжному підході безпеки», яка відбувалась декілька днів тому. Лавров незадоволений, такими діями, тому оскаржує ситуацію.

Росія вважає, що включила Крим до свого складу на підставі заявлених нею результатів псевдо референдуму, що був незаконно організований на українській території в березні 2014 року після його окупації.

Натомість, Європейський союз та вся міжнародна спільнота не визнає таких дій і стверджує, що жителі Криму як і до окупації мусять звертатись за оформленням візи тільки до вповноважених представництв своєї країни – України. А тим, хто надає документи на оформлення потрібної візи на території Росії, автоматично відмовляють, у випадку якщо їм не вдається приховати кримське походження.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо