Нещодавно стало відомо, що Чехія видаватиме в два рази більше дозволів на роботу для українців.

Відповідно нові правила породжують нові вакансії для українських заробітчан. Зокрема Чехія видаватиме громадянам України вдвічі більше дозволів на роботу – 8 000 на рік.

Таку інформацію оприлюднив посол Чехії в Україні – Радек Матула.

Згідно з словами чоловіка, заяви на робочі візи, за цією програмою (розширення кількості робочих місць), будуть розглядати у Львові.

«Зараз тривають підготовчі роботи, тому що ми повинні найняти нових людей у консульство тощо», – додав посол.

Як квота буде змінюватись далі, залежить від домовленостей уряду, профспілок, організацій роботодавців та кількості вільних вакансій, на які довгий час не можуть знайтись працівники.

Нагадаємо, що Чехія планує відкрити можливість для іноземців, яка дозволить працювати в чеських роботодавців, по безвізовому режимі (робота в Чехії для жінок, чоловіків, сімейних пар офіційно, легальна робота в Чехії, свіжі вакансії 2018, для людей з досвідом і без досвіду, робота в Чехії без знань чеської мови). Тим часом, у Польщі по безвізовому режимі можна працювати вже.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо