Робота в Польщі – те, що обирає велика кількість українців, основна причина такого вибору – зарплата. Тож на що витрачають українці в Польщі і скільки переводять грошей на батьківщину українські заробітчани?

Робота в Польщі для українців стала вже звичною. Наших заробітчан там багато, і не дивно. Адже зарплата, яку пропонують польські роботодавці, приваблюють велику кількість українців.

Згідно з останніми офіційними даними, на сьогоднішній день більше як один мільйон українців, працює в польських компаніях.

Як повідомляє TransferGo, більше 70% трудових мігрантів з України – це різноробочі. Але біля 10% українці зайняті у сфері IT.

У середньому робочий тиждень українського мігранта дорівнює 54 години, а середня зарплата, яку українці отримують за місяць праці – 3 000 злотих.

З цієї суми, 30% місячного заробітку, українець витрачає на проживання в Польщі, а більш як 60% пересилає додому, в Україну.

Згідно з даними TransferGo, в середньому щомісяця український мігрант за допомогою он-сервісу TransferG, пересилає біля 180 євро. Нагадаємо, що півтора року  тому, цей показник становив біля 100 євро.

Зауважимо, ми надаємо послуги працевлаштування українців за кордоном: робота в Польщі, робота в Чехії та інших державах Європи (легально). Свіжі вакансії для чоловіків, жінок та сімейних пар дивіться тут.

Робота  в Польщі – це звичайно не відпочинок, адже працювати потрібно і потрібно багато. До цього варто бути готовим. І хоч зарплата більша ніж на Україні, роботи також значно більше.  Але це не зупиняє наших заробітчан обирати працю в Польщі.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо