Робота в Чехії дозволяє нам отримувати кращу зарплату ніж на аналогічній посаді в Україні. Саме це служить основною причиною вибору – їхати на заробітки. Робота за кордоном – це хороша можливість підзаробити, яку використовує велика кількість українських громадян.

Звичайно, що не все так просто. Робота за межами рідної країни – це складно, в першу чергу – психологічно. Уявіть, Ви на чужій території, між людьми, які розмовляють незнайомою мовою та мають свої традиції, а ще Ви далеко від рідної домівки, де чекають близькі серцю люди. Але зважаючи на складну ситуацію з зарплатами в нашій державі, народ змушений відправлятись до праці за кордон. Найпопулярніші країни для роботи: Польща, Чехія, Німеччина + все частіше заробітчани роблять документи і до інших країн Європи.

Робота в Європі 2018: робота для жінок, робота для чоловіків, робота для сімейних пар, свіжі вакансії

Робота в Чехії на автомобільний завод

Робота в Чехії на заводі – одна з популярних пропозицій від чеських роботодавців. В нас можете знайти такі вакансії. Серед вимог до працівників, роботодавці виділяють:

  • Вік від 18 до 50 років
  • Можуть працювати як чоловіки, так і жінки
  • Готовність виконувати роботу стоячи 12 і більше годин на день
  • Уважність, спостережливість
  • Гарний зір або робота в окулярах

Робота в Чехії: вакансії для водіїв

Водій — особа, яка керує транспортним засобом і має при собі посвідчення водія відповідної категорії.

Якщо Ви вмієте керувати фурою та маєте відповідний досвіт, можете не хвилюватись, роботу знайдете швидко. Все тому, що чеські роботодавці, польські роботодавці доволі часто відкривають такі вакансії для іноземців.

Робота в Чехії: інші вакансії (тут Ви зможете знайти роботу для жінок, роботу для чоловіків, роботу, яка вимагає досвіду та працю без попереднього досвіду).

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322місто Харків, вулиця Академіка Павлова 120, 2 поверх , офіс 205.
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо