Якщо Ти в Польщі, не важливо чи покликала тебе за кордон робота в Польщі чи туристична подорож, Тобі неодмінно буде цікаво знати наступні речі.

З історії: Варшава стала фактичною столицею в 1596 році,коли сталась пожежа біля Вавельського замку, король Сігізмунд ІІІ переніс свою резиденцію сюди, при цьому столичний статус міста було підтверджено по Конституції тільки 1791 року.

З приємних і «запашних» новин: цієї весни на вулицях Варшави посадили більше як 70 000 крокусів та тюльпанів.

З географії: не звертаючи уваги на те, що серед місцевих жителів можна часто почути «там, у них – на Заході», насправді і Польща не знаходиться на східній частині Європи. Польща – серце Європи, тобто географічний центр.

З традицій: згідно статистики, поляки одружуються в найбільш ранньому віці, в порівнянні з жителями інших європейських країн.

А як Вам національний польський, весільний одяг?

З особливостей праці та заробітку: середня зарплата в Польщі 2018, становить 4 622 злотих (це майже 1 100 євро). Таку інформацію оприлюднило Головне статичне управління.

З гастрономії: польське пиво часто подається з малиновим та смородинним соком, яке вартує пити через соломинку. А в холодну погоду, прийнято пити гаряче пиво з гвоздикою та корицею.

А Ви дегустували гаряче пиво з соком?

З архітектури: біля Кракова є студія з футуристичними будовами. Це прекрасне місце для незвичних фото.

І ще один цікавий факт з особливостей сільського життя в Польщі: в одному з польських сіл можна побачити найновіший транспорт для обробки землі, а в сусідньому – прогрес обробки землі залишився таким самим як і 200 років тому. До прикладу, для того, аби опрацювати як слід землю для засадження, люди користуються конем. І при цьому, даний контраст не пояснюється тим, що у селян немає коштів на техніку, а тим, що тут збереглись старі методи обробки землі.

Польща – цікава країна, і вона приваблює не тільки можливістю підзаробити, але й унікальними місцями та культурними особливостями.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо