Чеська поліція посилила контроль над заробітчанами, які відправляються до країни і працюють там нелегально (без трудового договору та робочої візи). Останнім часом було депортовано понад 300 працюючих в Чехії українців.

При цьому, чеські роботодавці жаліються на те, що їм не вистачає працівників і просять владу спростити умови оформлення робочої візи для іноземців.

Робота в Чехії: свіжі вакансії

В Чехії нараховується більше як 6 000 іноземців, в основному – це працівники з України, які їдуть на роботу за польською робочою візою, нелегально. На легальну роботу до Чехії відправилось на одну тисячу менше заробітчан.

Не дивлячись на можливі штрафи та неприємні ситуації, українці залишаються привабливими для чеських роботодавців, в свою чергу для українців, робота в Чехії – це хороша можливість заробітку.

Сьогодні, на ринку праці спостерігається більше як 20 000 вакансій, що пропонують роботу в Чехії.

Чому люди обирають нелегальну роботу в Чехії?

Тому що робочу візу отримати доволі складно, а вакансій для іноземців багато.

Завдяки системі Visapoint, в серпні вдалося багатьом відправитись в Чехію на роботу на легальній основі (більше як 9 000 людей поїхали на офіційну роботу до Чехії в цьому році). Але цього недостатньо, майбутні працівники стикаються з складним оформленням документів для візи.

Тому для того, аби не ускладнювати собі життя, багато українців вдаються до хитрощів. Оформляючи польську візу за спрощеною системою, відправляються на роботу до чеських міст. А чому б їм і не скористатись такою нагодою: черги на польському кордоні невеликі, візу оформити просто…

Робота в Чехії через Польщу стала хітом в 2017 році. Звичайно, ми не закликаємо до нелегальної роботи за кордоном. Але факт залишається фактом, на роботу в Чехію здебільшого їздять через польські кордони, з польською візою..

Багато людей їдуть на роботу в Чехію за польською робочою візою, але на легальній основі. Тобто, польський роботодавець контактує з чеським і відправляє працівника до Чехії таким способом.

Нагадаємо, що в рамках акції Cizinec чеська поліція, в період з 27 до 29 березня, перевірила більше як 2 200 іноземців. Було депортовано 300 людей за порушення правил по працевлаштуванні, зокрема поліція зафіксувала 25 підробних документів та 5 злочинців, яких розшукували по всій країні.

Для того, щоб не потрапити в неприємність краще відправляйтесь на роботу легально.

Вакансії для роботи в Польщі, Чехії, Німеччині… (робота в Європі)

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо