В Чехії можна влаштуватись на роботу якщо у Вас є відкрита шенген віза, довгостокова віза типу D або ж  робоча карта.
Щоб почати виготовленя візи портібно знайти роботодавця, підписати договір і тоді вже збирати пакет документів для відкриття візи, або вибрати вакансію на нашому сайті  щоб поїхати на роботу літом 2020 року.

Є два способи офіційно влаштуватись на роботу в Чехії. Перший з них Ви самостійно шукаєте роботодавця і вакансію,яка Вам підходить. Другий – звертаєтесь до чеських чи українських рекрутингових агенств, де Вам нададуть список актуальних вакансії. Вибір завжди залишається за Вами.
Знайшовши бажану вакансію Ви проходите співбесіду та підписуєте контракт, після цього потрібно отримати спеціальний дозвіл на роботу( потрібна письмова заява від самого працівника і представника роботодавця). Він дається на той термін, на який підписаний контракт (але не більше ніж 2 роки). Дозвіл на роботу не потрібний тільки в тому випадку , якщо Ви плануєте сезонне(6 місяців) або ж тимчасове(3 місяці) перебування.

Оскільки чеські роботодавці дуже зацікавлені  у працівниках з України, тому уряд Чехії створили програму «Режим Україна» і це дуже спростило сам процес оформлення документів для працевлаштування.

Як працевлаштуватись за програмою «Режим Україна»
Дана програма дуже спростила отримання ВНЖ, що дається на підставі робочого договору. Для українських працівників ця карта є безкоштовною, оскільки роботодавець бере на себе всі витрати окрім консулького збору 200 євро і перекладів документів.
За програмою «Режим Україна» роботу може знайти не тільки працівник висококваліфікований, а й людина з менш нижчою кваліфікацією.
Трудову карту дають на 2 роки і її можна потім продовжити. Також власник карти може подати на возз’єднання сім’ї, отримувати медичне і соціальне забезпечення.

Документи на відкриття трудової карти

Для відкриття чеської трудової карти за програмою “Режим Україна” необхідний пакет наступних документів:

заповнена анкета;

дійсний закордонний паспорт;

3 фотографії (3,5 на 4,5 см), відповідні зовнішнім виглядом;

копія або оригінал договору оренди, нотаріально завірений лист власника нерухомості, що підтверджують забезпечення житлом в Чехії;

трудовий договір або попередню угоду про його майбутнє укладення з зазначенням заробітної плати та кількості робочих годин;

оригінал з копією документів про отриману кваліфікацію, курсів і навчальних закладів, необхідних для відповідної посади.

документ, що підтверджує відсутність судимості;

довідка, що підтверджує відсутність інфекційних захворювань.

Документи, що додаються надаються в оригіналі або у формі завірених нотаріально копій, офіційно переведених на чеську мову. Всі документи, за винятком закордонного паспорта, повинні бути не старше 6 місяців.

Як документи на роботу за програмою “Режим Україна” будуть готові,подача їх відбувається в Генеральному консульстві Чехії у Львові.
Також документи можна подати в Посольство Чехії та Консульський відділ в Києві або ж у візовий центр.

Візу дають на термін понад 90 днів для отримання трудової карти. Обов’язково потрібно  надати договір туристичного медичного страхування на час з дня в’їзду на територію Чехії і до першого робочого дня.

Після отримання візи і приїзду в Чехію протягом трьох робочих днів Вам потрібно звернутись до місцевого управління МВС і здати біометричні дані.

Для отримання довідки про дотримання всіх умов оформлення трудової карти необхідно:

пройти реєстрацію в департаменті з питань міграції;

зареєструватися за місцем проживання на підставі договору оренди.

З того моменту, як департамент МВС видасть довідку, що підтверджує виконання вищеописаних умов, Ви можете  приступити до роботи.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322місто Харків, вулиця Академіка Павлова 120, 2 поверх , офіс 205.
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо