Польські агенції праці, прямі роботодавці і польські дипломати просять владу йти на поступки щодо тих громадян України, в яких віза або перебування по біометричному паспорту закінчується після 15 березня 2020 року. Польські прикордонники не будуть застосовувати санкцій за прострочене перебування в країні, кожна ситуація отримає індивідуальний підхід.

Після 17 березня наших заробітчан з Польщі евакуйовують поїздами:

Обмеження на кордоні України будуть діяти до 3 квітня 2020 року, якщо через ситуацію із епідемією не буде прийняте інше рішення.

Станом на 24 березня, останній поїзд відправивився із Перемишля о 15:50 23 березня під номером 706/705, перед цим 20 березня з Польщі до Києва прибуло 5 поїздів. 21 і 22 березня – ще два.

Також призначено було поїзд “4 столиці”, який виконує спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн – прибув в Київ 23 березня в 15:00 . Пасажири поїзда “4 столиці” пройшли медогляд, жодного випадку коронавірусу не виявлено.

Не всі українці повертаються, багато хто подав на Карту Побуту і має право офіційно перебувати на території Польщі до 3 років, більшість повертаючих залишились без роботи в період карантину або їх скоротили і відсутність коштів змушує повертатись додому. У багато кого закінчується термін дії візи чи безвізу.

Не всі сфери занятості в Польщі припинили власну діяльність, попит на робочу силу з України виріс – медичні і харчові компанії навпаки потребують залучення додаткових кадрів в терміновому порядку.

Через закриття кордону зараз до польських роботодавців не приїдуть нові працівники з України, це вигідно тим заробітчанам, які на даний момент в Польщі без роботи.

Агенція праці “Personal Progres ” пропонує вакансії для жінок, які на даний момент(24 березня 2020 року ) вже в Польщі:

1)На завод по виробництву хлібо-булочних виробів потрібні чоловіки і жінки. Робота в Осташево і Малої Нішавке (кілька кілометрів від міста Торунь).

На підприємстві функціонує 2 цехи: теплий і холодний.

2) Робота на фабриці, яка займається поставками горіхів і сухофруктів.

Потрібні працівники в цех по переробці сухофруктів і горіхів. У цеху виконується фасування фруктів і горіхів, сушка, жарка горіхів, сухофруктів (обов’язки жінок).

Після закінчення епідемії вакансій буде багато, бажаємо всім здоров’я.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо