З 18 березня до 6 квітня 2020 року, закриються три великі заводи в містах Млада Болеслав, Квасіни та Врхлабі. Це рішення прийняте для боротьби з епідемією, згідно чеського законодавства працівники в період карантину отримуватимуть 70-75 % зарплати.

На заводах Skoda стабільно працюють 34 000 працівників, в тому числі з України.  На момент закриття заводів –  серед працівників було зареєстровано два випадки захворювання на коронавірус. Можна добавити інформацію про те що, німецький концерн Volkswagen, до якого належить чеська Škoda Auto, також закриває свої філії  по всій Європі.

Віцепрезидент союзу промисловості та транспорту Чехії Ян Рафай висловив сподівання, що зупинка виробництва не буде тривалою, хоча це питання відносне і залежить від ситуації з епідемією в Чехії і сусідніх країнах. Як повідомило Міністерство охорони здоров’я Чехії, станом на вечір 23 березня в країні зареєстровано 1120 випадки інфікування коронавірусом.

В той же час 23 березня, Голова чеського кризового штабу Роман Примула заявив, що прикордонні обмеження в Чехії через епідемію можуть тривати до двох років. За словами Примули, хоча ситуація в Чехії, як вважається, покращиться з середини квітня, оцінки не такі оптимістичні для інших країн Європи. Чеська кордон був закритий для більшості мандрівників минулого тижня, за винятком необхідних вантажних перевезень і жителів, які проживають недалеко від кордону, які їздять на роботу.

Візовий центр Чехії і Консульські установи планують відновити власну роботу з 14 квітня 2020 року. Всім хто не встиг подати на візу, чи подав і не встиг отримати готову візу на руки – візові центри підуть на уступки і це не повпливає на зменшення терміну відкриття візи.  Чеські роботодавці заспокоюють заробітчан, гарантують шо ринок праці точно відновиться до літа і всі бажаючі зможуть скористатись можливістю підзаробити в Чехії на період літа по сезонних чеських робочих візах.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо