Візові агентства, підприємці які допомагають з оформленням документів для відкриття візи, посередники(які працюють біля візового центру) і всі інші особи чи агенції праці в Польщі, які допомагають жителям України з візовою підтримкою не мають відповіді на питання від клієнтів: Як подати на візу зараз?

Візовий центр працює?”

Мені прийшла смс, що моя віза готова – як я можу забрати її?”

Коли відкриють візовий центр Польщі у Львові, Рівному, Херсоні, Тернополі, Києві …. ?  ”

Я подав на візу, чи буде у мене відмова через закриті кордони ? ”

В мене подача на візу завтра, а візовий не працює? Телефоную на гарячу лінії – не беруть трубку, що робити? Чи перенесуть подачу і на яку дату? ”

На рахунок подачі документів на робочу візу в Польщу, для тих осіб, котрі не змогли подати через карантин – візовий центр не надав офіційної інформації про терміни, як саме буде працювати і з якого числа в квітні буде прийом документів на Польщу, невідомо. Візьмемо ситуацію до порівняння з відкриттям візи в Чехію, візовий центр закрився на карантин до 14 квітня, за попередньою інформацією.

Візовий центр Польщі перестав приймати документи в заявників від 16 березня 2020 року, видача готових документів працювала до 18 березня включно.

19 березня біля візових центрів Західної частини країни, зібрались великі черги з заявників на отримання візи. На вулиці Джерельній 18 у Львові, в черзі люди стояли на невеликій відстані один біля одного, менше 10% осіб мали маски для безпеки. Цим особам помилково прийшла смс про те шо потрібно забрати готову візу, до 13:00 поліція закрила візовий центр до подальших повідомлень про відновлення роботи. Закрився і візовий центр в Івано-Франківську і Ужгороді. Кур”єрська доставка готових віз в Закарпатській області працювала до 20-03-2020 включно.

Оплатити на початку тижня від 16 березня в Кредо чи Ідея банк було реально , але логіки в тому щоб проплачувати кошти за чергу в період карантину небагато:

по-перше всі хто оплатили візовий збір від 11 березня 2020 року чекають інформацію щодо дати подачі документів;

по-друге можна зрозуміти людей, особливо з пропискою в Рівненській, Тернопільській, Волинській, Запорізькій, Дніпровській, Харківській, Донецькій, Луганській, Полтавській і Сумській областях – черга на подачу в візовий центр 30 днів мінімум, заявники надіються що після відновлення роботи візовий центр буде працювати до останнього клієнта.

Після закінчення карантину можна буде подати на візу без проблем.

Наше агентство також працює в віддаленому режимі на період карантину, обіцяємо всіх консультувати по телефону в цей скрутний час і не піднімати ціни на послуги страхування .

 

 

 

 

74 коментарі

 1. Светлана

  Добрый день!у меня открыта виза с 05 .04.в ЧР,рабочая,но выехать я не могу,что будет с визой?ее возобновят или она сгорит,если в ближайшее время не откроют границу?

  Відповісти
  1. Светлана

   Можете с визой ехать ,но нет перевозчиков ,нужно искать кому по дороге, но берут дорого

   Відповісти
  2. Менеджер

   Добрый день, визу возобновят

   Відповісти
 2. Іоланта Медвідь

  Доброго дня. В нас така ситуація: В чоловіка готове запрошення від польської фірми, як і коли в найближчий час він може звернутись до візового центру на оформлення візи? чи роблять далекобійникам позачергово?( Івано-Франківська обл)

  Відповісти
  1. Менеджер

   Добрий день, чи роблять далекобійникам позачергово – ні . Все в порядку черги на рівних правах для всіх!

   Відповісти
 3. Палаташ марк

  Добрый день у меня была назначено подача документов на15.04 когда откроют Визовый Центр Польши

  Відповісти
  1. Менеджер

   Чекайте вказівок по смс на номер телефону, по якому оплачували візовий збір в банку.

   Відповісти
 4. ЛІДІЯ.

  Доброго дня. Скажіть будь ласка що буде з візою якщо я не встигла переїхати. У мене віза з 15.03.2020 по 12.06 2020. Чеська робоча віза на 3 місяці. Вона просто пропаде скажіть будь ласка

  Відповісти
  1. Менеджер

   Добрий день, ні термін дії візи продовжать.

   Відповісти
 5. Любов Мішечко

  Доброго дня, чи відомо з якого числа можна сплачувати візовий збір?

  Відповісти
  1. Володимир Кулик Author

   Добрий день. В Польщі планують закінчення карантину після 3 травня, тоді буде офіційна інформація. Всім хто встиг оплатити візовий збір прийде смс іноформування щодо призначеної дати, так як колл центр ппва не працює на даний момент

   Відповісти
  2. Кулик Оля

   Доброго вечора,наразі інформації щодо прийому оплат на візу в банку немає .

   Відповісти
 6. ТЕТЯНА

  Доброго дня. У нас запрошення на Чеську візу з 15.04.20 по 13.07.20 але ми не змогли податися на візу через карантин, наші запрошення згорять чи після відкриття візового центру чи їх продовжать?

  Відповісти
  1. Володимир Кулик Author

   Добрий день. Після закінчення карантину візу відкриють на повних 90 днів. Візові центри будуть йти на зустріч таким клієнтам, як Ви.Чекайте інформацію про відновлення роботи візового центру!

   Відповісти
 7. Марина Ватраль

  Здравствуйте,виза открыта в Польшу с 17.03.2020 по 26.06.2020 после карантина я смогу ехать работать в Польшу визу продлят или заново нужно оформлять? Спасибо

  Відповісти
  1. Оля Талама

   По робочій візі і зараз можна виїхати .Так,візу мають продовжити .

   Відповісти
 8. Маріна

  Чи вплине послаблення карантину, на відкриття візових центрів? Адже банки працюють, пошта працює?

  Відповісти
  1. Володимир Кулик Author

   Послаблення карантину в Україні і сусідніх країнах потягне за собою відкриття візових центрів, тільки від цього і залежить коли можна буде подати на візу і виїхати за кордон.

   Відповісти
 9. Наталія

  Доброго дня! По закінченню карантина візовий центр поновить відправлення документів через пошту, чи потрібно буде самостійно забирати? І якщо уже подав, віза продовжиться автоматично, чи потрібно буде анулювати і знову оформлювати, якщо подавала документи 10.03.2020? Дякую за відповідь.

  Відповісти
 10. Маріна

  Коли відкриють візові центри? Адже можуть приймати обмежену кількість громадян в день, по робочій візі можна перетинати кордон і працювати. А то тільки просрочуються запрошення і громадяни втрачають роботу.

  Відповісти
  1. Оля Кулик

   Доброго вечора,швидше за все,поки не закінчиться карантин візові центри працювати не будуть.

   Відповісти
 11. Світлана

  Доброго дня! Чи можливо в’їхати до Польщі по біометрії з запрошенням

  Відповісти
 12. Христина Холявка

  Доброго дня!
  Підкажіть будь-ласка , чула що і під час карантину пускають до Польщі( незнаю чи правда це) … та чи можливо переїхати закордон по біометрії з наявністю робочого запрошення? Чи потрібно робити робочу візу?
  Дякую!

  Відповісти
 13. Кулеры для воды

  Добрый день! У меня есть вопросы по карте побыту. В декабре 2019 я подала документы, мне поставили печать в паспорт, а до конца января 2020 у меня действовала виза. В середине января я выехала в Украину и въехала по визе. Сейчас у меня действует биометрия, я теперь должна выехать из Польши через 90 дней после окончания визы или я могу не выезжать, так как въехала по визе и жду карту? Заранее спасибо!

  Відповісти
 14. Александр

  Я так понимаю что когда откроют визовые центры неизвестно это так?

  Відповісти
  1. Оля Кулик

   Доброго вечора,так,наразі немає інформації щодо відкриття візових центрів.Швидше за все це буде після закінчення карантину.

   Відповісти
 15. Ірина Гура

  Я не встигла забрати паспорт з готовою візою.Коли буде працювати візовий центр у Львові на вул Джерельній 18?

  Відповісти
  1. Оля Кулик

   Доброго вечора,швидше за все візові центри відкриють після закінчення карантину.

   Відповісти
 16. Светлана

  як бистро можна буде отримати національну візу(навчання) у Польщу?

  Відповісти
  1. Оля Кулик

   Доброго вечора,одразу після відкриття візових центрів буде можливість подати документи для відкриття візи.

   Відповісти
 17. Гринь Альона

  У мене готова віза, як мені її забрати, бо хочу їхати на роботу.

  Відповісти
  1. Оля Кулик

   Доброго вечора,візові центри не працюють і візи не видають ,потрібно дочекатись закінчення карантину.

   Відповісти
 18. Гринь Альона

  У мене готова віза, як мені її забрати, бо хочу їхати на роботу. Чоловік успів забрати, а я ні, що мені робити?

  Відповісти
 19. Ірина

  Якщо подача була на 26.03.2020,то її автоматично перенесе сам ППВА, і повідомляють?

  Відповісти
 20. Ірина

  Добрий день
  Якщо запрошення на піврічна візу, і вже втрачено половину часу цього запрошення через карантин. Чи відкриють візу на всі 180днів чи лише на ті які залишились до кінця дії запрошення?

  Відповісти
 21. Трегубенко Елена

  Добрый день!открыта годовая виза но паспорт не успела забрать в связи с карантином.Можно ли его как то забрать ?

  Відповісти
 22. Олександр Макух

  Чи є вже якась інформація по відкриттю візового центру ? Чи відкриють візові центри роботу 12.05.2020 ? Є інформація (з інтернету) ,що з 04.05.2020 консулят польщі почне роботу , чи правда це ?

  Відповісти
   1. Наталія

    А як подати на сезонну візу коли візові центри закриті

    Відповісти
 23. Людмила

  Доброго дня. Як забрати візу, коли вже готова? Візовий закритий. Чи можна, щоб відправили кур,єром? Куди звертатися? Куди дзвонити

  Відповісти
 24. Надія

  Підкажіть будь-ласка,,,я подала документи на чеську робочу візу 12.03,,запрошення дійсне з 4.04 до 3.07,,,чи відкриють мені візу після карантину,,,чи можливо що відкриють на повних 90 днів?

  Відповісти
 25. Костя

  Доброго дня, подавав документи на робочу карту в чехію, перед карантином мені її погодили, прийшло смс що 17.03 їхати в генеральне консульство чеської республіки, але через карантин перестали працювати, після закінчення карантину я зможу доробити , чи потрібно буде все наново?

  Відповісти
 26. Домитрак Юрий

  Добрый день подскажите пожалуйста у меня австрийское приглашение на подачу рабочей визы, виза с 10 мая. Приглашение нужно будет новое или можно будет открыть по этому что есть? Спасибо

  Відповісти
 27. писар оксана

  доброго дня мені 28 04 зателефонували з візового центру, що відправляють мої документи новою поштою дали мені номер накладної по цій накладній отримала інша людина мені сказали ,що мого номера і прізвища немає причетного до цієї накладної ,виходить ,що пропали мої документи. Що робити куди звертатись, візовий не відповідає на телефонні дзвінки ?

  Відповісти
 28. Кушлик Надія

  В мене запрошення з польщі .Чи можу я їхати на роботу по опікунстві після карантину. Чи треба відкривати візу .

  Відповісти
 29. Ілля Мельник

  Скажіть будь ласка,а Австрійські робочі візи на сезонні роботи коли будуть відкривати?

  Відповісти
 30. Диана

  Доброго дня, я мала подавати 16 березня на візу річну, все проплачено, документи на руках, у мене сезонна робота, посадка рослин , якщо 5 травня відкривають візовий то як записатися на подачу ?

  Відповісти
 31. Диана

  І скажіть ще будь- ласка чи можу я їхати по воєводському запрошенні по без віз ?

  Відповісти
 32. Ірина

  Скажіть будь ласка що робити якщо немає номеру телефону на який була здійснена оплата візового збору?

  Відповісти
 33. Дмитро

  Доброго дня. Коли планують відкритися чеські візові центри для подачі документів?

  Відповісти
 34. Ольга

  Добрий день, приблизно коли будуть відкриті віза центри на подачу заяви на сезонну візу до Чехії?

  Відповісти
 35. Ирина

  Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, подавалась 11.03 в Чехию на 3 месяца, паспорт вернули 19.03, без визы, написали что дело мое рассмотрели и приостановили до конца карантина, когда он закончится что будет с моей визой, её продлят?И мне позвонят или нужно самой обращаться в визовый?

  Відповісти
 36. Ваківі назар

  Маю запрошення на 9 місяців польське можу виїхати по біометричному

  Відповісти
 37. Тетяна Боднар

  Чи приймає банк проплату і чи відкриті візові центри з 11.05?

  Відповісти
 38. Михайло Павелкевич

  Коли відкриють візовий центр у Львові?

  Відповісти
 39. вікторія

  доброго дня, подача візи була 12 березня, прийшов паспорт без візи з листом про те що через короновірус і Н.С призупинила Чехія видавати візи, чи можна знову подавати документи? чи потрібно знову гроші платити і їхати у Київ?

  Відповісти
 40. Юлія герейло

  Доброго дня!
  Я мала подати 16 березня документи на візу,,,
  Чому візові центри працюють онлайн а мені не дзвонять

  Відповісти
 41. Ксенія

  Доброго вечора. Мені тиждень тому зателефонував консультант візового центру і запропонував подати документи через нову пошту, розтлумачив як це зробити, після чого мені прийшло смс з електронною адресою. Коли я вислала фотографії документів мені прийшла відповідь щоб я більше не надсилала на цю адресу документи, після запитання чому, мені відповіли, що при розмові з консультантом я відмовилась подавати документи. Прошу підказати мені чи мені ще передзвонять щоб назначити нову дату після закінчення карантину чи ні?

  Відповісти
 42. Юлия

  Здраствуйте. Скажите пожалуйста у меня открыта ЧР виза с 11.03 по 29.05 но выехать я не смогла,точнее выехала 13.05 из Львова но на границе уже не пропустили. Как быть? Визу возобновят?или надо новую открывать?. Спасибо

  Відповісти
 43. Кулик Василь

  Добрий день, в мене готовий пакет документів на дворічну чеську робочу візу яку я мав подати 15. 03, питання таке чи пропаде цей пакет домунтів?

  Відповісти
 44. Надія

  Чому ніхто невідповідає на запитання????

  Відповісти
 45. мартынчук

  добрый день скажите пожалуйста когда можно подавать документы на рабочую визу в польшу в хмельницкий визовый центр

  Відповісти
 46. мартынчук

  скажите пожалуйста когда откроется визовый центр в хмельницком

  Відповісти
 47. Русан Светлана

  Здравствуйте,скажите,когда откроется визовый центр в Киеве,чтобы подать документы на чешскую визу.

  Відповісти
 48. Пуцулай Михайло

  У мене з 16 квітня маю запрошення на роботу до Чехії,яке дійсне до 23липня. Візу не відкрив вчасно із за карантину.Коли почнуть працювати візові центри? Чи є сенс подавати на відкриття візи,якщо мало часу залишається у запрошені. Чи продлять мені візу? Чекаю на відповідь. Дякую.

  Відповісти
 49. Світлана Ференц

  доброго дня. Подзвонили з візового центру сказали що відправлять візу новою поштою, вже місяць пройшов і нічого не чути. Всім знайомим яким пізніше дзвонили вже давно поприходили. Що робити? Куди звернутися? номери консульства на автовідповідачі.

  Відповісти
 50. Наталія

  Скажть будь ласка коли можна подати документи на робочу візу в Фінляндію якщо є запрошення. Коли відкриється візовий центр?

  Відповісти
 51. Галина

  Скажіть , будь ласка,чеська 3-х місячна віза була відкрита з 12.03.20 по 29.05.20, тобто в період карантину. Як бути, її анулюють і можна нову робити, чи треба чекати вдома тепер 3 місяці ?

  Відповісти

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322місто Харків, вулиця Академіка Павлова 120, 2 поверх , офіс 205.
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо