Візові агентства, підприємці які допомагають з оформленням документів для відкриття візи, посередники(які працюють біля візового центру) і всі інші особи чи агенції праці в Польщі, які допомагають жителям України з візовою підтримкою не мають відповіді на питання від клієнтів: Як подати на візу зараз?

Візовий центр працює?”

Мені прийшла смс, що моя віза готова – як я можу забрати її?”

Коли відкриють візовий центр Польщі у Львові, Рівному, Херсоні, Тернополі, Києві …. ?  ”

Я подав на візу, чи буде у мене відмова через закриті кордони ? ”

В мене подача на візу завтра, а візовий не працює? Телефоную на гарячу лінії – не беруть трубку, що робити? Чи перенесуть подачу і на яку дату? ”

На рахунок подачі документів на робочу візу в Польщу, для тих осіб, котрі не змогли подати через карантин – візовий центр не надав офіційної інформації про терміни, як саме буде працювати і з якого числа в квітні буде прийом документів на Польщу, невідомо. Візьмемо ситуацію до порівняння з відкриттям візи в Чехію, візовий центр закрився на карантин до 14 квітня, за попередньою інформацією.

Візовий центр Польщі перестав приймати документи в заявників від 16 березня 2020 року, видача готових документів працювала до 18 березня включно.

19 березня біля візових центрів Західної частини країни, зібрались великі черги з заявників на отримання візи. На вулиці Джерельній 18 у Львові, в черзі люди стояли на невеликій відстані один біля одного, менше 10% осіб мали маски для безпеки. Цим особам помилково прийшла смс про те шо потрібно забрати готову візу, до 13:00 поліція закрила візовий центр до подальших повідомлень про відновлення роботи. Закрився і візовий центр в Івано-Франківську і Ужгороді. Кур”єрська доставка готових віз в Закарпатській області працювала до 20-03-2020 включно.

Оплатити на початку тижня від 16 березня в Кредо чи Ідея банк було реально , але логіки в тому щоб проплачувати кошти за чергу в період карантину небагато:

по-перше всі хто оплатили візовий збір від 11 березня 2020 року чекають інформацію щодо дати подачі документів;

по-друге можна зрозуміти людей, особливо з пропискою в Рівненській, Тернопільській, Волинській, Запорізькій, Дніпровській, Харківській, Донецькій, Луганській, Полтавській і Сумській областях – черга на подачу в візовий центр 30 днів мінімум, заявники надіються що після відновлення роботи візовий центр буде працювати до останнього клієнта.

Після закінчення карантину можна буде подати на візу без проблем.

Наше агентство також працює в віддаленому режимі на період карантину, обіцяємо всіх консультувати по телефону в цей скрутний час і не піднімати ціни на послуги страхування .

 

 

 

 

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо