Цієї осені, автолюбителі Польщі зможуть залишити водійське посвідчення та копію водійського страхового поліса у будинку. У зв’язку з запуском єдиного електронного реєстру водіїв.

Всі дані про водіїв будуть зберігатися в цифровому вигляді в спеціальному каталозі. Тому співробітникам дорожньої поліції більше не потрібно буде просити пред’явити права в разі виникнення проблемних ситуацій. З допомогою спеціальних девайсів вони зможуть запросити інформацію в центральній базі даних, щоб перевірити, чи знаходяться документи автомобіліста в порядку.

Водія будуть ідентифікувати по посвідченню особи, а транспортний засіб — по номерних знаках.

Передбачається, що зміни наберуть чинності на початку жовтня.

Розробка системи єдиного цифрового реєстру ведеться протягом декількох років. Зараз головне завдання полягає у забезпеченні збереження персональних даних автомобілістів і приведення її у відповідність з новими стандартами ЄС щодо захисту персональних даних.

Раніше на початку червня у Польщі представили законопроект, згідно з яким власники електромобілів зможуть безкоштовно паркуватися в центрах великих міст країни.

А ми пропонуємо українським водіям: Робота в Польщі водій, робота за кордоном, легальна робота в Польщі, вакансії для чоловіків. Все, що потрібно знати про особливості роботи та працевлаштування водієм у Польщі, читайте в статті:

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо