Чехія-одна з тих країн, що є популярними серед українців не тільки в плані туризму, але й коли йдеться про працевлаштування. Значний відсоток наших заробітчан працюють саме в цій державі. Безумовно, до Чехії прикута увага як туристів, так туди й вирушають і працівники, адже чеські роботодавці пропонують гарні та гідні умови праці, які підходять для українців. Важливим етапом для потенційного працівника є пошук оптимальної вакансії. Для цього можна скористатися різними інтернет- ресурсами і самостійно підшукати собі роботу, або ж скористатися послугами рекрутингової компанії чи агенції, що займається працевлаштуванням за кордоном. Перший варіант вам обійдеться безкоштовно, доведеться лише витратити власні зусилля та час. Інші два навпаки- звільняють вас від всіляких клопотів, що з’являються в процесі пошуку роботи та працевлаштування, проте вам доведеться заплатити за послуги компанії, яка візьме усе це на себе.

Самостійно знайти вакансію- насправді не проблема, особливо якщо ви хоч трохи володієте чеською мовою. Найперше і найпростіше – почати пошук із моніторингу таких сайтів як: prace.cz, jobs.cz , profesia.cz , або ж інших інтернет-ресурсів. Якщо вам пощастить знайти підходящу вакансію, тоді наступний крок- це контакт із роботодавцем. Саме для успішного подолання цього етапу й необхідно володіти чеською. Наскільки швидко вам вдасться натрапити на оптимальну пропозицію- важко відповісти, це залежить від того, наскільки настирливо ви шукаєте роботу. Процес працевлаштування може затягнутися, якщо чеський роботодавець необізнаний стосовно нюансів при оформленні легальних документів для працевлаштування громадян України. Тому в деяких випадках ви можете зіткнутися із певними труднощами на цьому етапі, якщо займаєтесь працевлаштуванням самостійно.

Щоб уникнути лишніх клопотів та стресових ситуацій краще звернутися до відповідних компаній, котрі зможуть вам не лише підібрати потрібну вакансію, але й допоможуть із оформленням усіх необхідних документів та отриманням візи, також надаватиуть вам ґрунтовну консультацію та супроводжуватимуть вас по прибутті за кордон.

Перш ніж обрати конкретну  рекрутингову компанію, вам слід звернути увагу на те, чи має та чи інша фірма ліцензію в Україні. Краще, якщо головний офіс агенції знаходиться у Чехії. Звернувшись за допомогою до рекрутингової компанії, вам доведеться укласти договір із роботодавцем, де прописані усі деталі щодо умов та вимог працевлаштування, чітко вказаний розмір заробітної платні тощо. Тому будьте пильні, підписуючи будь-який документ, уважно читайте те, що потрібно засвідчувати підписом. Важливо для потенційного працівника розуміти, що така компанія допоможе вам із отриманням вакансії та працевлаштуванням, проте в її компетенцію не входить питання про пошук житла в іноземній країні. Здебільшого помешкання впродовж робочого періоду надає роботодавець, або ж вам самостійно доведеться зайнятися вирішенням цього нюансу.

Третій варіант для потенційного працівника, що хоче знайти вакансію за кордоном- звернутися до агенції, що займається працевлаштуванням за кордоном. Сьогодні таких чимало, тому серйозно підходьте до вибору однієї із таких фірм, адже можна легко натрапити на шахраїв, що «працюють» в цій сфері. Що ж являють собою такі фірми? Агенції пропонують великий вибір вакансій у різних галузях відповідно до потреб та очікувань майбутнього працівника. Фахівці, що працюють в таких компаніях, повністю беруть на себе усі нюанси, зокрема, різні бюрократичні процедури, що пов’язані із документацією, також вони представляють інтереси потенційного робітника, комунікуючи із роботодавцем. Ці компанії здебільшого надають безоплатне житло за кордоном та працюють переважно на таких умовах, що отримують кошти завдяки відсоткам із заробітної платні осіб, котрі звернулися та працевлаштувалися із допомогою таких агенцій.

Тож уважно вивчайте всі документи, перш ніж щось підписувати та фільтруйте надану вам інформацію, аби не дозволити себе водити за носа. Пам’ятайте, що якщо у вас є диплом про здобутий освітній рівень технічної спеціальності і ви володієте чеською мовою, тоді можете претендувати на отримання роботи за спеціальністю, із кращими умовами, посадовими обов’язками й вищою заробітною платнею, в іншому випадку ставка може бути нижчою, проте роботодавці часто заохочують працівників різними бонусами та іншими перевагами.

1 Коментар

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо