У відомому курортному містечку Польської Республіки затримали громадянина України, котрий нелегально перебував в країні. Виявити правопорушника зуміли правоохоронці у Закопаному після чого його негайно депортували в Україну, також нелегалові заборонили в’їзд до країн Шенгенської зони протягом пів року.

Іноземця було затримано і депортовано через те, що, як виявилось в процесі розслідування справи, він в’їхав до Польщі та перебував на території країни по робочій візі, однак офіційно не був працевлаштований. Українець декілька разів перетинав польський кордон завдяки робочій візі та змінив декілька локацій, подорожуючи самою Польщею. Відтак було виявлено, що іноземець встиг побувати у Кракові, Варшаві та Закопаному, де й зрештою був затриманий.

Візу громадянин України отримав за сприяння однієї компанії, в якій він, власне, й повинен був зайняти робоче місце, проте, отримавши робочу візу, фактично відмовився працювати на фірмі. Про те, що незаконно перебуваюча в країні особа не з’являлася на роботу  повідомив прикордонників представник цієї компанії.

Крім цього випадку, що пов’язаний із нелегальним перебуванням на території Польської Республіки був зафіксований ще один. Працівники правоохоронних органів, в процесі здійснення перевірки законності перебування заробітчан у Польщі, виявили двох нелегально працюючих українок після чого обох жінок було затримано.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо