Чехія- одна із переліку тих країн, які є популярними серед українців напрямками для заробітків. Це та держава, де є можливість зробити немалі гроші, можна очікувати належного ставлення від керівника та колективу і загалом, де чекають доволі хороші умови проживання, тож і не дивно, що українців на роботі в Чехії досить багато. Наші співвітчизники кажуть, що на заробітках в цій країні, вони отримують в рази вищу заробітну платню, ніж одержували б, виконуючи ту саму роботу, в Україні.

Не зважаючи на те, що оплатою праці українці здебільшого задоволені, проте порівняно із тим, яку зарплатню отримують гастарбайтери із інших країн, наші співвітчизники очевидно залічуються до категорії найдешевшої робочої сили. Громадяни України одержують чи не найнижчу зарплатню в країні, а ті, хто хочуть отримати в кінці місяця кругленьку суму змушені будуть добряче попотіти , виконуючи понаднормову працю.

Середня зарплатня українців у Чехії становить 30000 крон. Стільки ж платять і болгарам. І це зважаючи на те, що наші співвітчизники, виконують чи не найскладнішу, фізично важку та брудну роботу. Румунам і словакам чеський роботодавець виплачує в середньому 40000 крон щомісяця. Як свідчать статистичні дані за третій квартал минулого року, середня зарплатні в країні становила  33697 крон.

Чехія з кожним роком стає все більше популярною для іноземців не лише в плані туризму, але й заробітків. Якщо ще до 2010 року лише 6% усіх працівників у цій державі мали закордонне громадянство, то сьогодні показники зросли більше ніж вдвічі і вже 13% працевлаштованих у Чехії не є громадянами цієї країни. Більшість заробітчан працюють  в промисловій галузі, також частина займає адміністративні посади, 10% тих, хто трудиться в торгівельній сфері,  приблизно стільки ж осіб працюють на будівництві.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо