Президент Чехії, Милош Земан нещодавно підписав поправку до закону, про перебування в країні іноземних громадян. Що передбачає поправка до закону який вже набув чинності?

  • Сезонні працівники зможуть перебувати в Чехії до 6 місяців.
  • Оригінали документів. На даний момент достатньо представити відомствам копії багатьох обов’язкових документів, наприклад свідоцтво про народження, шлюб, натомість тепер це все потрібно мати в оригіналі.
  • Відміна компенсації за незаконне затримання. До цього моменту, іноземець, який нічого не порушив і був затриманим мав право на отримання компенсації. Тепер цього не буде.
  • Відмова в продовженні візи через несплачений штраф. Якщо іноземець не сплатив штраф, на нього чекає заборона в оформленні, продовженні візи.
  • Відповідальність за недобросовісних працівників. Якщо роботодавець матиме борг перед податковою чи іншою організацією, він не зможе офіційно винайняти іноземного працівника.
  • У випадку зміни роботи, необхідно отримати підтвердження (новий трудовий договір з роботодавцем).

Дивіться по темі: Робота в Європі: в Чехії затримали нелегалів з України

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо