Чи просто жити у столиці Польщі, як виживати та чи всі зможуть працювати і проживати у Варшаві. Про життя у польському місті, розповіла українка за походженням, яка вже довгий час проживає у Варшаві, Олена Зеленська. Жінка говорить:

«Більшість українців приїжджають сюди на пів року по робочій візі і не оформляють так званий  Meldunek(адреса реєстрації тимчасового або постійного проживання, аналог прописки). Але за законом, якщо іноземець перебуває на території Польщі більше як два тижні, він має зареєструвати своє місцеперебування. Багато хто, про цю норму навіть і не знає. Тому і не оформляють цього.

На вулицях, у транспорті, магазинах, все частіше чути українську мову, або те, як українці говорять по польськи, а це теж чути здалеку. Українці їдуть сюди, але жити та працювати у Варшаві далеко не просто».

Так, українців в столиці Польщі таки побільшало, але чи просто їм живеться на території іноземної країни.

За останніми даними у Варшаві проживає 25607 іноземців, 7471 з них – громадяни України.

Чи просто жити в Польщі? Це питання відносне. Адже є люди, які закохуються в місто, людей з першого погляду. Проте більшість говорить, що Варшава любить сильних людей, а іноземці, які прижають тут, мають бути навіть в двічі сильнішими, ніж місцеві жителі. Заробітчани мусять пів зарплати віддати за квартиру. І це тільки один пункт, що відштовхує іноземців, вони відправляються на роботу в невеликі міста Польщі, де житлом забезпечують роботодавці, або винаймають самі працівники, проте недорого. Ті, хто зовсім розчарувались їдуть назад, до рідної країни.

Польське радіо, опублікувало інформацію, де було повідомлено, що легально працює та перебуває у Варшаві 25607 іноземних громадян, з них 7471 українці.

Дивіться також:

Сьогодні українців можна зустріти практично скрізь. Тому що робота в Польщі – це можливість заробляти непогано, а отже і жити краще. У Варшаві жити заробітчанам важко, тому багато людей обирає роботу в Польщі, але оминає столицю, орієнтуючись на менші міста країни.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо