Трудове законодавство, медична допомога, придбання нерухомості – основні теми, які хвилюють іноземних громадян, які перебувають на території Польщі. Мова йде про українців, що проживають, працюють у польського роботодавця.

Дії роботодавця, який планує працевлаштувати українця:

  • З’ясувати, чи є в працівника всі документи, що підтверджують легальне перебування українця на території Польщі (віза, біометричний паспорт, Карта побиту), за потреби, допомогти в оформленні;
  • Необхідно зареєструвати іноземця в управлінні праці (написати відповідну заяву, де вказується: розмір зарплата та період потенційного працевлаштування).

Тільки з всіма оформленими документами, які дозволяють працювати та проживати в Польщі, іноземець може спокійно перетинати кордон з метою праці.

«Ходять чутки», що іноземці, зокрема українці, забирають робочі місця у поляків, чи справді це є так?

Тест ринку праці – новий інститут у польському законодавстві, який регулює дії роботодавця. Зокрема, польський роботодавець, перед тим, як прийме на роботу іноземця, має звернутись до управління зайнятості з запитанням, чи серед зареєстрованих в управлінні є люди, які б погодились працювати на такій роботі. Тому, така процедура дозволить зрозуміти, що на внутрішньому ринку праці не має людей, які б хотіли виконувати ту чи іншу роботу і це викреслює судження про те, що українці забирають у поляк вакансії.

Залиште свій відгук/коментар

Допомога в пошуку роботи в Європі

На цьому сайті опубліковано безліч вакансій,для Українців які шукають роботу в Європі – всі вакансії можливі тільки з відкритою робочою візою.Складіть власне резюме і відправте нам на мейл  infojobsua@gmail.com або телефонуйте до менеджерів.

Контакти:

Україна, Львів
тел: +38 096-95-99-860
тел: +38 099-92-06-710
тел: +38 093-12-60-322

×

Передзвоніть мені

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам передзвонимо